Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az animésekről?...

Mit gondoltok az animésekről? (Lehetőleg ne animések válaszoljanak😂)

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok róluk ? Van animék barátaitok? Szerintetek máshogy viselkednek? Vagy mondjuk van amiben különböznek azoktól akik nem néznek animét? 😵 Mostanában ezek a kérdések lebegnek a szemem előtt 😂😂 kíváncsi vagyok rá

2017. okt. 26. 19:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
9%
Semmit nem gondolok. Tini hobort max ezt. Baratnom is szerette de mar reg kinotte o is ;)
2017. okt. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Értem 😊
2017. okt. 26. 19:34
 3/23 anonim ***** válasza:
96%

Van fekete-fehér film, színes film, néma film, hangos film, animációs film. Mindegyikben ugyanúgy megtalálható mindenféle műfaj/téma.

(bocsi de ez kikívánkozott :D)

2017. okt. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%
az okozza a félreértést h a 20. század második felétől leggyakrabban animációs filmet használnak a gyerekeknek szóló műsorokban, mert az animáció lehetővé teszi az egyszerű, kisgyerekeknek is érthető formák megjelenítését
2017. okt. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Igen, igen ezt éretem! De az animésekről mit gondoltok?
2017. okt. 26. 19:47
 6/23 anonim ***** válasza:
95%
Lefeküdnék velük
2017. okt. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
47%
nerdek
2017. okt. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nagyon sok animés osztálytársam van. Leggyakrabban idegesítőek voltak, mert ha egy társaságba kerültek, akkor csak animékről tudtak fecsegni (de komolyan fecsegni), viszont az érzelmi intelligenciájuk nagyobb volt az átlagnál. Amikor nem egy társaságban volt az összes animés, akkor nagyon szerettem velük beszélgetni. :D
2017. okt. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
4%

Elég értéktelen-gagyi csak, hogy konkrét legyen:


[link]


Elvarázsolt "zizi" emberek...unalmasak...

2017. okt. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
4%
Nekem se szimpi a hülye anime imádatuk. Sose értettem, hogy miért szeretik az emberek/gyerekek. Teljes baromság. De ez az én véleményem.
2017. okt. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!