Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most mit tegyek?

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

6éve vagyok a párommal.Nem rég a munkahelyemen többet éreztem egy kollégám iránt.Sokat beszélgetem vele interneten is és le is buktam..a beszélgetéssel,mert más nem volt. A páromat elakartam hagyni. De azt mondta megváltozik,meg is változott.Majd elkezdte mondani hogy hagyjam ott a munkahelyem( a kolléga miatt) 2hónap gondolkozás után ott hagytam. Úgy voltam vele,hogy tényleg figyelmes lett és megváltozott a párom.Erre egy hete kiderűltek hazugságok.Pénzt is vett le a számlámról amit állitolag vissza akart rakni,csak idő elött lebukott.Autó hitelemre volt az a pénz,ráadásul az automat is nagyrészt ő használja,mert az ővé szétment.És ráadásul mióta se munkám se kolléga(1 hete) megint visszatért a régi párom.

Nincs semmi köztünk.. megint minden ugyan az mint volt. Nagy semmi... és nem érti mi a bajom.

Mit tegyek?


2017. okt. 26. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Adtál egy lehetőséget, mármint a kapcsolatotoknak. Ha úgy érzed, hogy még menthető, akkor próbáld menteni. Ha nem, akkor hagyd a fenébe.
2017. okt. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 MR.X. ***** válasza:
Az ilyen faszit/nőt el kell hagyni! Egy vámpír csak.
2017. okt. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2017. okt. 26. 20:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha akarod tartsd el továbbra is;)
2017. okt. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tartom el
2017. okt. 26. 21:43
 6/8 anonim ***** válasza:

# 5


Akkor minek nevezed, ha a kocsidat használja és tudtodon kívül bankszámládat vajon...


Pont ilyen egy hízelgő macska, aki nem akar egeret fogni munkával, mert az arcába tolják egy kis nyalásért a kaját...eltartott tehát.

2017. okt. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Van munkája,csak akkor kellett egy bizonyos összeg neki és levette. De titokban.
2017. okt. 27. 08:57
 8/8 anonim ***** válasza:

# 7


Jó sokra tart és "bízik benned"...

Te is tudod, mi a helyes, mit kell tenni ott, ahol-amiben nem jó.

Amin változtatni nem lehet, azt hagyni kell és tovább lépni, de szenvedni is lehet benne tovább.

2017. okt. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!