Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor menzeszem van és nem...

Mikor menzeszem van és nem fáj semmim aközbe akkor a szülés fajdalmasabb lesz?

Figyelt kérdés
Persze nyilván fájdalmas lesz de mondják hogy a menstruációs fájdalom hasonlít a szülési fájdalomhoz tehát ha nekem menstruáció ideje alatt egyáltalán nem fáj ezert nem tudom milyen lehet és akkor a szülés nekem kibírhatatlan lesz majd? Ezt úgy érzem nem tudom mihez hasonlítani s mikor már ott vagyok hogy szüljek jobban megfogó örülni a fájdalomtól mert akinek szenvedéssel jár a menstruációja bizonyos szó ten tudja viszonyítani a szüléshez.

2017. okt. 28. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs összefüggés a kettő között.
2017. okt. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
a szülés mindenkinek kibirhatatlan fájdalomal jár nincs köze ehhez, be fogsz szarni szo szerint.
2017. okt. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Nincs összefüggés.

Aki lepontozta a másodikat, az ugye nem szült? Mert ha szült volna, tudná, mivel jár a dolog...

2017. okt. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinek más, de elmondom a saját tapasztalatomat, mivel szültem már és a menstruációim alatt általában megúszom a fájdalmakat. Ok, nekem vannak néha kisebb görcseim, ami kb. arra hasonlít, mint mikor a hasam fáj egy kicsit nehezebb étel után. Talán neked ennyi sincs, de az életminőségemen és a közérzetemen nekem sem igazán változtat a havi vérzés.

Egyetlen szülésen vagyok túl, ami konkrétan fájásgyengeséggel indult. Éreztem valamit, de olyan gyengén és rendszertelenül, hogy azon kezdtem gondolkodni, ettem-e valami csípőset aznap. Onnan tudtam, hogy hamarosan szülni fogok, hogy elfolyt a magzatvíz.

A kórházban oxitocint kaptam infúzión keresztül, azzal szabályozták a fájásaimat, így nyilván én sem úsztam meg a fájdalmakat, de szerintem, talán a fokozatosság miatt, teljesen kibírható volt.

2017. okt. 29. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 momoka 2002 válasza:
En elkonyveltem magamban,hogy igyis-ugyis fajni fog es nem izgultam elotte ezen. Termeszetesen hatalmas fajdalom amit nem tudsz mihez hasonlitani,de megeri.utanna ugysem emlekszem mar milyen is volt,ne ezen tord az agyad.
2017. okt. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!