Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kit viselt meg az óraátállítás?

Kit viselt meg az óraátállítás?

Figyelt kérdés
Írjátok le nyugodtan milyen hatással volt.

2017. okt. 29. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen hatással nem volt, nem is értem ezt a hisztit körülötte. Felkeltem 9-kor és csináltam a dolgom.
2017. okt. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jószerivel észre se vettem azon kívül, hogy a konyhában a faliórát babrálni kellett.
2017. okt. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy órával előbb keltem, mint amúgy. De egyébként semennyire.
2017. okt. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Igazából ha nem lenne tele az internet "az óraátállítás káros hatásai" cikkekkel akkor nekem fel sem tűnne hogy volt. Főleg hogy a számítógép, telefon magától átáll egy szó nélkül.
2017. okt. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Már nem érdekel, mióta ejtek a munkára. A nyári időszámítás viselt meg, egész végig. Sokszor, elaludtam vezetés közben, az egy órával előbbi kelés végett. Szerencsére, sem én, sem utasok nem haltak meg ez végett. Azért, sikerült anyagi károkat csinálnom az óraátállítás végett.
2017. okt. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Sosem viselt meg, bosszantani meg egyszer sikerult, pont egy orat kesett a vonat.
2017. okt. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, pont én vittem azt a vonatot és közben szundítottam párat:)
2017. okt. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
41%
Azt aki agybajos
2017. okt. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!