Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én imádom fiatal létemre...

Csak én imádom fiatal létemre a retro dolgokat? :D

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok és baromira bejön a 20-as, 50-es, 80-as, 90-es és 2000-es évek divatja, zenéje és kb mindene, ami akkor menőnek számított. A mostani divattól például olyan szinten rosszul vagyok, hogy néha kiröhögöm a pávagyerekeket és az ízléstelenül sminkelt (nevezzük így) lányokat. Ettől függetlenül próbálok normálisan, visszafogottan és ízlésesen öltözködni, csupán nem értem, hogy mi a jó, ha így néz ki valaki.

Csupán érdekességképp írtam le és érdekelne, hogy van-e itt hasonlóan retro imádó ember. :D



2017. okt. 29. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Elég nagy divat, így kétlem, hogy te lennél az egyedüli.
2017. okt. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
De vicces, lenézed a mostani divatot követő embereket, de te ugyanúgy a könnyen fogyasztható/befogadható ámbár múltbéli divatos dolgokat kedveled. Akkor mi a különbség?
2017. okt. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem pac-mant, a galaga 88-at, q*ber-öt. Froggert. Ezek mint régi játékgépes játékok.
2017. okt. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
Igen, csak te imádot ezeket. Gratulálok. Most már egyedi vagy.
2017. okt. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kár kár, hogy kevesen veszik észre, hogy a jelen és pár évet visszatekintve mindenben fos.Tehát technika, divat, ételek, kapcsolatok...stb...

Mondhatni bátran a fejlődés mára hátrányt jelent az emberiségnek.

2017. okt. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is szeretem. Egy 1993-mas Passatom van, nagyon ritka. Magyarországon már csak pár darab fut belőlük, persze ezt a modellt már 94'-óta nem gyártják, ezért nagyon értékes darab.
2017. okt. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is régivágású vagyok, a mai napig crt tv-m van, P3-as gépet és XP-t használok, okostelefonom is viszonylag későn lett.
2019. márc. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát nem agy egyedül. :D Én 22 vagyok és autókból, zenéből, filmekből a retro az ami bejön. :D Zeneileg főleg a '70-es, '80-as évek számai a topposak nálam. Autóból minden ami 30 éven felüli. :)
2020. okt. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!