Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lélek többet sérül, mint a...

A lélek többet sérül, mint a test?

Figyelt kérdés

2017. okt. 31. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Egyformán sérül. A lelkiek kihatnak a testiekre.

Akár egy 10 év múlva jelentkező betegség formájában.

2017. okt. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amíg egy karcolás pár percig vèrzik csak a testeden, addig egy ugyanekkora karcolás a lelkeden èvekig is vèrezhet. Hathat a jellemedre, a viselkedèsedre, ès másokba így karcolsz te is. A folyamat önfenntartóvá válik ami csak tudatosan szakítható meg.
2017. okt. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi az a lélek?


Szerintem inkább a psziché sérül, és létrejöhetnek mentális betegségek.

2017. nov. 1. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyébként a pszichológia még nagyon gyenge szinten van az orvostudományhoz képest, így ezt nem lehet megállapítani.
2017. nov. 1. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmit se higyjetek el a lélekről, amit hallottatok/olvastatok róla, tudatos félrevezetés, ezért tart ott a világ ahol tart. A pszichológia nem különb a szcientológiánál, mindkettő a pénzről, a gyógyszeripar szól, úgy ahogy USA arról, hogy mindig piacot találjon tömegpusztító fegyvereinek. Az őrült majom c. Könyv egy magyar biólógus írta, sosem hittem volna, hogy pont egy biólógustól fogom olvasni a lényeget. Elmehet a pokolba az összes elmebeteg a hülyeségével,kanr,nietzsche,sigmund freund,carl jung..és az összes pszio-patalógus.
2017. nov. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezèrt választottam a szemèlyes megismerèst.
2017. nov. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!