Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meg akar verni az nőm exe?

Meg akar verni az nőm exe?

Figyelt kérdés
Meg akar verni a nőm exe,futtatják,hogy mekkora sztár leüt mindenkit,küzdő sportot csinálok több éve lehet megtudnám verni,testileg erősebb én pedig a képzettebb szerintetek? Mit kéne tennem?

2017. okt. 31. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg vele a dolgot, azzal hogy szétveritek egymást semmire nem mentek, főleg egy nő miatt aztán rohadt nagy értelme van :D ha férfiak vagytok, akkor legyen bennetek annyi tartás, hogy nem egy szukáért már bocsánat a kifejezésért fogtok össze verekedni...aztán ő meg nevet közben a markában, hogy jajj a 2 kis idióta miattam verekszik ANNYIRA jó csaj vagyok...legyen eszetek.



Nekem is voltak ilyen helyzeteim, érdekes hogy akikkel nő miatt volt valami kompilákcióm később az életben egybe sodort velük az élet, és haverok lettük majd elmondtunk minden k**nak a csajt mind a ketten :D


Szóval ennek aztán tényleg semmi értelme.

2017. okt. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elsőnél a pont!
2017. okt. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz vele


aztán ha mégis odaáll eléd keménykedni, akkor addig üsd amíg mozog

2017. okt. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lepd meg! Harapj bele!
2017. nov. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen magasak vagytok?
2017. nov. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
vetkőzzetek le és kardozzatok :)
2017. nov. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!