Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek vannak olyan...

Szerintetek vannak olyan emberek, akik életük végéig csak az elutasításra számíthatnak, mivel olyan az alaptermészetük?

Figyelt kérdés
Az ismerőseim szerint vannak, akik olyan "bántani valónak" születtek, és mivel nem képesek megvédeni magukat, meg mert elég idegesítőek, akik piszkálják őket nem igazán követnek el nagy bűnt. Ti egyetértetek azzal, hogy az ilyen "nyomoréknak" nevezett emberek nem tudnak változtatni a sorsukon?

2017. nov. 1. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

"Akik piszkálják őket, nem igazán követnek el nagy bűnt."


Az ilyen emberi mocsadèk miatt is többek között ilyen okádèk ez a mai társadalom.

2017. nov. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Ez nem igaz...én is ilyen voltam, majd 19 évesen eldurrant az agyam, és elkezdtem szétverni mindenkit, bele mentem olyan dolgokba amikbe régen soha nem mentem bele volna...majdnem le is csuktak többször is.


Most vissza sirom azt a régi "nyomorék" énemet. Magamon én észre vettem, hogy lelkileg akkor sokkal erősebb voltam.

Most elég egy kis szó és már ütök, ideges vagyok,feszüllt, utálom az embereket meg mindenkit :D...de magammal van gondom, hogy ezt az énemet követelte meg a világ, de egyre inkább úgy vagyok vele hogy leszarom nem hagyom ,hogy bántsanak de nem is leszek erőszakos..hanem szimplán kikerülöm valahogy, nem foglalkozok az ilyen emberekkel akik tényleg kiakarják belőlem hozni az ördögöt, neked is ezt ajánlom! Viszont azért ne hagyd magad, legalább szóval védd meg saját magadat.

2017. nov. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Mióta a Petőfi radiót hallgatom, többszőr kellek egy nő mellett reggel.
2017. nov. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Az "ismerőseid" tipikusan azok a felfelé nyaló, lefelé taposó korrupt férgek. Ha nem akarsz te is olyanná válni, szüntesd meg velük a kapcsolatot.
2017. nov. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A fő kérdésedre a válasz: igen. Csakhogy nem úgy, ahogy azt lejjebb kifejtetted. Vannak tipikusan olyan természetű emberek, akiket nem lehet, vagy hosszú távon nem lehet elviselni. Azok viszont nem azok, akik nem tudják megvédeni magukat. Ismertem pl. egy csajt, aki annyira elkényeztetett, hazug kis hisztérika volt, hogy a leghosszabb kapcsolata 3 hónapot bírt mellette, a barátai max. fél évet. Így megy ez, mióta az eszét tudja de azóta sem jön rá, hogy nem a világgal van baj, hanem vele.


Amit lejjebb írtál, arról maradjunk annyiban, hogy azzal van a probléma, akit csupán az idegesít, ha valaki nem védi meg magát. Minimum valami komoly komplexusa van. Ezáltal nem hogy nincs a bűn alól felmentve, hanem még őt lehet nyomoréknak nevezni. Szerencsére az idő ezt igazolni szokta, épp az ilyen bántalmazott emberek szoktak később teljes életet élni, míg a nagypofájúak még a harmincas éveikben is a mekiben sütik a krumplit.

2017. nov. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy alaptermèszet. Mindenkit a saját èlmènyei formálnak olyanná amilyen, ès mindenki a saját èlmènyeit maga formálja, ad neki törtetet az èrtelmezèssel, èrtèkelèssel. Ez alakítja a jellemet. Az èrtèkelèst pedig tömegesen is elfogadott pèldák alapján vègezzük. Azèrt lőttem le a poènt mert így van.
2017. nov. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nos a "piszkálók" azt hiszik, ha mást lentebb taposnak ők magasabbak lesznek, ami ugye nem igaz, erre talán rájönnek valamikor, talán nem. És de, tudnak változtatni, én is jópár ilyen embert ismerek. Hogy ez mennyire volt tudatos a részükről, vagy csak a körülmények hozták így nem tudom.
2017. nov. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1, Sajna van ilyen.

2, Közvetetten nem követnek el nagy bűnt - kivéve, ha valami oknál fogva bekattannak -, azonban könnyen rászedhetőek a rosszra (Tiszt. a kiv.-nek!), így ő szívhat a felbujtó helyett.

3, NEM "nyomorékok"! A saját sorukon 2 esetben tudnak változtatni:

a, Ha van a közelükben olyan személy, aki pozitív dolgokra tanítja, segíti őket a változásban - nem pedig továbbalázza;

b, ha valami nagyon rossz történik az életében és önmaga jön rá, hogy "Mostmár elég!", és változtatni akar rajta.

2017. nov. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!