Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, mivel tudják a fiúk...

Lányok, mivel tudják a fiúk nálatok elszúrni az esélyeiket?

Figyelt kérdés
Beszélni akarok a lánnyal, aki tetszik, és úgy félek, hogy elszúrom :/ Mire figyeljek oda? Mit kerüljek el, és akkor már azt is megkérdezem, mire törekedjek? Úgy értem, milyen dolgok azok, amik imponálnak nektek. Mellesleg neten fogunk beszélni.

2017. nov. 1. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Ne irj ra naponta 10szer,van elete rajtad kivul is. Ertsd meg h a nem az nem.

Legyel vele kedves,kerdezz rola,csinalj ugy mintha erdekelne a velemenye. Nagyjabol ennyi.

2017. nov. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
ha az én pasim lennél pont, hogy azt szeretném ha egy nap 10szer írnál vagy inkább 100szor, érezzem hogy mennyire fontos vagyok, lepj meg
2017. nov. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
ne parancsolgasson nekem, ne legyen féltékeny, oda mehessek azzal, akivel akarok, engem se érdek, hogy ő hol szórakozik, ha velem van, akkor merjen közeledni,az első randin min. egy csóknak kell lennie, álljon jól a haja és legyen menő stílusa, ne kelljen vele hetekig chatelni, max. a második beszélgetés után tali,különben nem akar vagy nem mer semmitse csinálni, legyen nyomulós, ne zaklasson neten állandóan, ha nem írok vissza 5 percen belül , akkor ne küldjön száz kérdőjelet, smiley. intim képcserére ne akarjon rá venni, azt csak élőben mutatok személyesen
2017. nov. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Szemelyfuggo.

En pl. utalom ha egy srac donteskeptelen es tolem tesz fuggove mindent, ha nem erti a nemet, ha nyomul es iranyitani probal.

2017. nov. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Legyen személyiséged, és ne érdekeljen hogy mások mit gondolnak rólad. Valamint semmiképp ne fényezd magad mert attol nekem csak egy laza agyfasz jön össze, semmilyen vonzalom.
2017. nov. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam pl azzal is, ha hamar akar ágybavinni. Ha bunkó, kibírhatatlan, hisztis. Ha mindig hibáztat, semmi se jó neki. Ha kigúnyol. Ilyesmik szerintem
2017. nov. 2. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!