Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érdemes várni egy határozatlan...

Érdemes várni egy határozatlan pasira? Volt valakinek tapasztalata ebben? Sikerült helyrehozni?

Figyelt kérdés

Már két éve együtt vagyunk és szeretjük egymást de kezd elegem lenni belőle hogy folyton én irányítok mindenben. Ami azért furcsa, mert én pl félénk vagyok és nem vagyok egy nagy határozott ember. De bármiben tervezni kell, vásárolni, ki kell kérni a véleményét, háttérbe szorul. Tudom hogy a szülei miatt is ilyenek, mert az apja is ilyen teljesen, apja talán jobban, másrészt meg eléggé elnyomták őt gyerekkorában. Pár hete elkezdett pszichológushoz járni, de nem tudom hogy valaha fog e változni a helyzet. Nem akarok így élni, nem érzem hogy megtudna védeni ha arról lenne szó. De közben meg figyelmes, megértő, és szeretem. Még fiatalok vagyunk viszonylag, szóval bízom benne hogy változhat. Voltak dolgok, alkalmak amikor sikerült kiállnia, meg tisztában van vele, és ő is akarja a változást. Nem csak miattam, hanem saját maga miatt is. Sokan kihasználták, átverték ez miatt.

Pl a szülei ellen sem merte elmondani a véleményét. Volt hogy tiltották is tőlem, de bíztattam , és sikerült neki. Illetve, hamarosan összeköltöznénk, és nem akart otthon maradni, velem akar lenni, tehát ebből a szempontból mellettem áll. Csak bizonytalan vagyok nyilván, hogy nem akarok mindent én intézni, főleg hogy mint mondtam félénk vagyok :D



2017. nov. 1. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2017. nov. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igen. :) Mondd neki h szexi ha irányít. Ilyesmi kis huncutságokkal pl lehet motiválni vagy bmi mással. Nyílván nem ismerem, de ha most elkezdett pszhiilóguahoz járni, akk a pszhiológust kéne megkérdezned, hogy mit lát, mennyire komoly. Meg ha te is bátrabb leszel az rá is kicsit hatni fog. Biztasd
2017. nov. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!