Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, ha közelebb érzem...

Normális, ha közelebb érzem magam a 40 körüliekhez, mint a 20 évesekhez? 23n

Figyelt kérdés

Mármint nem úgy, hogy idősebbekkel beszélgetnék, bár ritkán előfordul, hanem ha olvasok valami történetet (akár regényt, akár itt az oldalon), akkor sokkal jobban bele tudom képzelni magam a szülők helyébe, mint a gyerekébe/fiataléba.

Nem érzem magam közel a korosztályomhoz, illetve a fiatalabbakhoz sem, hiába van köztünk csak mondjuk 3-6 év, olyan, mintha szakadék lenne.

19 éves korom óta élek külön, dolgozom és tanulok párhuzamosan, már arra is gondoltam, emiatt van. De sokan csinálják így, sokaknak az én koromban már gyereke is van (igaz, én is férjnél vagyok), mégsem éreznek így.


2017. nov. 1. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Majd megváltozik.
2017. nov. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Érettebb vagy a korodnál. Én is ilyen voltam és nem változik meg. Főleg elnézve a mostani életképtelen fiatalokat.


31 f

2017. nov. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Érettebb viselkedés, gondolkodás, tervek az életre hasonlók, de sztem már úgyis vágod.
2017. nov. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

igen, teljesen normális!

még akkor is, ha itt sokan nem erősítik meg

2017. nov. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

egy 40es pasi sokkal több minden szempontból, mint egy 20 éves, egy 20 éves nőhöz felfogásban is jobban illik, nem tudom elképzelni, hogy húszas pasim legyen... dedósok

25L

2017. nov. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sehány évesnek nem érzem magam legbelül. Ugyanúgy bele tudom magam képzelni egy 40 éves helyébe mint egy 10 éves helyébe.
2017. nov. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért mert külön élsz. Nem a korukkal hanem a helyzetükkel tudsz könnyen azonosulni.

Én suli után napi 8 órát dumálok 40 év körüli munkatársaimmal. Mégis otthon élek, bár hazaadok de nem nekem kell aggódnom a rezsi, kaja és egyéb dolgok miatt. Ezért bár megértem milyen lehet de annyira még nem azonosulok mint például te. Annak ellenére hogy sokkal többet vagyok olyan környezetben.

19/f

2017. nov. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!