Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet egy par szulo...

Hogy lehet egy par szulo ilyen beteg? Olyan nehez megerteni hogy a kamaszok szegyenlosek?

Figyelt kérdés
Itt olvasgatok neha olyanokat hogy az agyam is elszall tole. Egyes szulok a tizen valahany eves gyerekeiket azzal buntetik hogy elfenekelik oket. Ezzel meg szerintem kulonosebben nincs is baj( bar szerintem nem a legjobb nevelesi modszer,de kinel hogy). Na es itt dobtam majdnem egy hatast. Irjak utana egy nehany szulo hogy a gyerek tiltakozik mert o nem akar levetkozni ( mert ilyenkor a nadragot es a bugyit/boxert is levetetnek veluk) Ezek a szulok nem gondolnak bele hogy egy tizen valahany eves kamasznak mennyire megalazo ilyenkor levetkoznie a szulo/szulok elott? Egy kamasz gyereknek valtozok a teste es egy fiu eppen nem akarja hogy az anyukaja meglassa hogy no a kukija vagy a lanynak az apukaja hogy szorosodik neki. Ezekbe a szulokbe nem szorult egy kis egyutterzes? Utana meg csodalkozik hogy a gyerek hisztizik mert egy kiskamasz nem epp a szulei elott akar meztelenkedni. Persze azokat is megertem akik azt mondjak hogy a szulei mar ezerszer lattak meztelenul,de akkor is egy gyerek ebben az idoszakaban a legyszegenylosebb olyana nehez ezt tiszteletben tartani a szuloknek? Bocsanat a visszohianyert es az esetleges helyesirasi hibakert telefonrol vagyok.

2017. nov. 2. 16:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%

Ne vedd annyira a szívedre, sokan trollkodnak és adják egymás alá a lovat hogy minél nagyobb dolgot kamuzzanak. Nehogy már felháborodj egy ilyenen. Még ez a kategória el is megy, mert csak a magányban nyomja a hülyeségét a bombanős meg a munkahelyi témában a kamu munkaügyis, de ők mindig ugyanazt produkálják és kilométerekről látod hogy a kérdés semmi más csak provokálás. Viszont a Család témakörben annyira változatos kamukérdéseket tudnak gyártani hogy kap a kérdező 3-4-5 oldalnyi heves veszekedést amin röhöghet magában.


Kérdés: neked megéri felzaklatni magad más hülyeségén, főleg ha a fele sem igaz? Nyilván nem.


Itt ha elolvasod a válaszokat, látszik hogy teljesen elszállt és csak provokál vagy a kérdezőt akarja kigúnyolni vele:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..

2017. nov. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

#1

Igen azt gondoltam hogy a nagy resze kamu de a 20 bol legalabb egy igaz. Es en azon az eggyen is annyira ki tudok akadni. Meg amikor masnap meg latom hogy a huyle szulo azt is kiirja hogy ezek utan vajon miert sertodott meg a gyereke

2017. nov. 2. 16:52
 3/21 anonim ***** válasza:
67%
De mégis mit vártál? Az emberek felnőnek s azt hiszik,hogy mert van mögöttük X év,ők mindent tudnak. Büszkeségük meg nem engedi,hogy önmaguknak(!) beismerjék,hogy valamihez nem értenek,s utánna olvassanak. Sokan úgy vágnak bele a gyerek nevelésbe,hogy fogalmuk nincs,hogy az miből áll. Általában azt utánozzák,amit a szüleik tettek velük,ami mondanom se kell,hogy nem mindig a legjobb példa. Persze ez nem csak a gyerekkel van így,sokat vásárolnak növényeket/állatokat,anélkül,hogy alapfogalmuk lenne az adott dologról. Ami,valljuk be,nagyon szomorú dolog.
2017. nov. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
9%
én élvezem, ha meztelenül elfenekelnek 17/f
2017. nov. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

#4

No comment...

2017. nov. 2. 18:51
 6/21 anonim ***** válasza:
17%
20-ból nem csak 1 lehet igaz, inkább 20-ból csak 1 lehet kamu. Az emberek sötétek lettek főleg a rendszerváltás óta. Bár azelőtt is voltak hülyék. Még olyan anya/apa is van aki élvezi ha meztelenül fenekelheti 15 éves fiát/lányát. Gyakran olvasok olyan kérdéskiírásokat hogy lehidalok, persze 1 percen belül törölni szokták. Ha a Kékfényben olyan perverz barmokról is lehet értesülni hogy valaki a csecsemőjét megdugja, akkor a kamasz meztelen fenekelésén már meg sem lehet lepődni. Lehetett olyat is olvasni a "szellemi mélysötétség" magyarázataként hogy a szocializmusban parancsuralomban megmondták hogy mit csinálhatnak az agyatlanok. Ezért rend volt. Míg a rendszerváltás után az agy nélküliek a saját agyuk szerint csinálnak bármit.
2017. nov. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
36%
Én is fenekelem a 14 éves fiamat. Ha kap, akkor szólok neki hoyg tolja le a nadrágját és az alsóját. Nem örül neki, de tudja ha 10 másodpercen belül nincs letolva a boxer akkor teljesen le kell vetkőznie a fenekeléshez.
2017. nov. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

#12

Most hogy mondod...jo hulye voltam hogy eddig nem vettem eszre. Az irsstilusa hasonlitott,az feltunt,de ahogy mindod tenyleg ugyanaz az ember irta

2017. nov. 12. 19:14
 9/21 anonim ***** válasza:
8%

mi ez az egész itt? kérdező te milyen 12-estre válaszolsz, ha nincs is olyan?


amúgy nem vészes, hát családon belül már csak nem hal meg a szégyentől, azért ez túlzás ... Aztán meg ott vannak a nudistrandok is pl, oda is járnak teljes családok (és nyilván nem ruhában) vagy járnak együtt uszodákba, öltözőkbe stb, nem értem ezt a műcirkuszt komolyan.


most akkor kérdező, neked nem is a fenekeléssel van a bajod, hanem azzal, hogy látja az anyaja/apja meztelenül? elég vicc sztem ....

2017. nov. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
66%

Hogy a bugyi / alsónadrág levetetése megalázó-e, az szégyenlősség kérdése. Ma sokkal több gyerek szégyenlős, mint régebben, de azért messze nem mindegyikük. A szégyenlősség nevelés, illetve a családban elfogadott szokások kérdése. Ha pedig a szülő az elfeneklés mellett dönt, azt higgadtan, nem dühből és nem megalázóan kell tennie.


Gyerekkoromban én is kaptam eleget a fenekemre. Nálunk a családban nem volt szégyenlősség, így az a része nem zavart, hogy le kellett tolnom az alsónadrágot. Gondom inkább azzal volt, hogy a kamaszokra jellemzően, mindig úgy éreztem, nekem van igazam, és magát a büntetést nem érdemlem meg. Visszagondolva, sosem kaptam kaptam igazságtalanul.


Én is úgy neveltem a gyerekeimet (10, 12 és 13 éves fiúk) hogy otthon ne legyenek szégyenlősek. Egyelőre nem okoz nekik gondot ha egy családtag rájuk nyitja a fürdőszobaajtót, vagy valamelyikünk jelenlétében kell levetkőzniük. Pedig a nagyobbik serdül már. Hozzám hasonlóan ők is mindig az elfenekelés jogosságán vitatkoznak, nem pedig az alsónadrág levételén.


A megalázásnak semmi értelme. Egy szégyenlős gyereket nem szabad levetkőzésre kényszeríteni. Őket alsónadrágban is el lehet fenekelni, az a vékony szövet nem csökkenti a hatást.

2017. nov. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!