Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet ez az undorító...

Hogyan lehet ez az undorító ember ellen védekezni?

Figyelt kérdés
Van egy kollégám rendkívül irritál,legszívesebben elküldeném az anyukájába: Folyamatosan jópofizik és sokszor alattomos ,szurkálódó megjegyzéseket,kérdéseket tesz fel olyan vicces stílusban álcázva. És nagyon kiváncsi tipus,kérdezősködik és a hátam mögött kibeszél,mondjuk mással is ezt teszi.
2017. nov. 4. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy ilyen a munkahelyemen, én vagyok a célpont, azt hiszi, hogy keresztbe tettem neki vagy egy éve, de ez nem igaz. Persze a magyarázat, az igazság nem érdekli. Azóta pletykál meg áskálódik ellenem.

Én is szívesen lerúgnám a lépcsőn, de az az igazság, hogy az ilyen beteg és velejéig rosszindulatú ember ellen a legjobb kiszúrás az, ha fel sem veszed, amit csinál. Azt akarja, hogy rá figyeljenek, neki higgyenek, te meg rosszul érezd magad. Remélhetőleg egyiket se kapja meg, csak pazarolja az energiáit.

2017. nov. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Két dolgot lehet tenni az ilyen ellen. 1. Levegőnek nézed, semmibe veszed, mintha ott se lenne. Nem szólsz hozzá, nem köszönsz, rá se nézel. Egy idő után meg fogja unni, és más áldozat után néz.

2. Négyszemközt határozottan, és konkrétan elküldöd a pcsába, és ha nem kopik le, akkor beígérsz neki egy orrbavágást is. Ez szokott működni.

2017. nov. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Így "Takarodj a k***a anyádban, büdös k****g"

Te is tudod ha nem állsz a sarkadra, addig így fognak veled viselkedni, mert nem ismerik a másik oldalad.

25F

2017. nov. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs lehetőséged elkerülni őt? Ha lehet próbálj minél kevesebb beszélgetést kezdeményezni vele, akkor nem lesz mit kibeszélnie rólad.
2017. nov. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Férfi vagy nő az illető? Hány éves? Az is lehet tetszel neki.
2017. nov. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Férfi az illető 29 éves egy szánalmas kcsg. A baràtnője állandóan írogat a facén.Ha úgy állok hozzá bármikor megdugom. De én alapból nem vagyok ilyen görény.
2017. nov. 4. 17:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Küld el simán a p@---ba.
2017. nov. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!