Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki 20-on évesen gyerekes?

Ha valaki 20-on évesen gyerekes?

Figyelt kérdés

Igazából nem nagyon tudok megkomolyodni vagy nem is tudom, hogy mondjam. Egész héten amikor volt időm rajzfilmeket néztem és jó érzés volt. Mint amikor kicsi voltam teljesen olyan volt és nem bántam.

Kikapcsolt meg szórakoztatott és jókat röhögcséltem rajtuk.

Újra gyereknek éreztem magam és úgy lekötött, hogy az nem igaz:D Meg még régen ahol lakom amikor jártak a régi Ikarus buszok azoknak is utánoztam a hangját

pl. amikor begyorsult a busz, nyitotta meg zárta a sofőr az ajtókat és amikor még csengetett az is fantasztikus volt.

A játékbuszom is előveszem és örülök neki, hogy van vigyázok rá:D Annak is utánzom a hangját.

Kicsi voltam nem vigyáztam rájuk, 1 napot se bírtak ki.

Több is van, csak így hirtelen ennyi jutott eszembe.

Igazából arra jöttem rá, hogy nem szívesen változtatnék ezen és soha nem akarok felnőni örökké gyerek akarok lenni.

Ki mit gondol erről van még valaki így?

Meghallgatok mindenkit.



#rajzfilm #játékbusz
2017. nov. 4. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:

jah en!

30/f

2017. nov. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem attól lesz valaki felnőtt, hogy nem néz rajzfilmeket, és nem utánoz hangokat viccesen, nem őrizte meg és veszi elő örömmel a régi játékait, stb. Sőt, mindezen tulajdonságok remekül fognak jönni, ha gyereked lesz, hidd el! :)

Nekem egyébként a férjem ilyen, a családban/környezetünkben lévő gyerekek többször mondták is már, hogy ő nem is felnőtt igazából. Mégis együtt él már jó rég óta egy olyan nővel, mint én, aki viszont sosem volt gyerek igazából (elég tragikus gyerekkorom volt, nem részletezem), és úgy érzem, remekül kiegészítjük egymást, egy magát és a világot túl komolyan vevő „felnőtt” mellett már rég megbolondultam volna.

De ha jobban belegondolok, a baráti társaságunkban jó pár pasi van még, akire rámondhatnánk, hogy gyerekes (pedig már rég voltak 20 évesek is)… szóval nem, a felnőttség nem zárja ki a gyerekességet, és ha az ember el tudja magát és a környezetét szórakoztatni, jóval könnyebb is elviselni a sok komoly marhát, aki körbeveszi az embert.

2017. nov. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.:)


Jól esett, hogy nem gúnyos megjegyzéseket kaptam, hogy nőjek fel meg ilyenek.


Köszönöm a válaszokat még egyszer.:)

További szép napot mindenkinek.:)

2017. nov. 5. 08:15
 4/7 anonim ***** válasza:
én 24 évesen is nézek Dragon Ballt, néha játszok a gépen 10 évvel ezelőtti játékokkal. pont ezért, hogy felidézzem a régi emlékeket, majd ezek után újakat gyűjtsek és más szemmel lássak. de legtöbbet inkább zenét hallgatok
2017. nov. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

33/f

Ha ez gyerekesség, akkor én is az vagyok...

Amúgy ebből is élek... ráadásul klasszisokkal jobban, mint az átlag.

2017. nov. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egy szintig nem ért a szefós viselkedés, de egy pont után már inkább kínos :) nyilvánosság előtt ne nagyon csinálj ilyeneket, maradjon meg ez a szokásod a 4 fal közt vagy szűk családi körben
2017. nov. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
19 évesen simán megnézem a Thomas a gőzmozdonyt :D meg persze a többi mesét. Engem nem érdekel mit gondolnak mások nekem ez így jó és változtatni se akarok :D
2018. nov. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!