Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy zenekarom, és a basszusgitárosunkal ketten szoktuk írni a szövegeinket. Van amelyik számot ő és van amit én írok. Tudom hogy nem kéne és nekem is rosszul esne de féltékeny vagyok arra, hogy az ő számait imádni fogják az emberek, az enyémeket pedig csak meghallgassák ha muszáj. Nem akarom h ő írja a nagy slágereket én meg csak kitöltő dalokat írjak. Tudom hogy önzőség, és éppen ezért szeretnék segítséget kérni h mit tehetnéh ez ellen?

2017. nov. 5. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Először is úgy gondolom, hogy nem ti vagytok az Iron Maiden, szóval nem lesznek olyan hihetetlen nagy slágereitek. Másrészt örülni kell, ha az emberek szeretni fogják a számaitokat. Nem úgy van, hogy a basszer, hú de jó a számban, de a szólógitár meg szar, hanem a szám egyben vagy jó, vagy nem. Ne féltékenykedj, hanem akkor próbálj jobb számokat írni.
2017. nov. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván valamilyen szinten mindenki azt akarja hogy az ő száma legyen az ász, viszont nem felejtheted el hogy egy ZENEKAR vagytok. Itt nem az egyéni érdekek a fontosak, hanem maga a CSAPAT. Ő sem magának írja meg a számokat, hanem a bandának, szóval nem magának vár nagy sikereket, hanem minden egyes tagnak.

Én legalábbis így látom ezt az egészet. Ha elmegyek egy koncertre sem azon gondolkodok hogy hú vajon ki írta ezt a számot, hanem hogy azta de jó ez a banda együtt.

17/L

2017. nov. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
28%
légyszi ne azon erőlködj amihez nincs adottságod, akkor talán mentek valamire
2017. nov. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tom Benko ***** válasza:
Kérdezd meg a véleményét a saját szövegeidről. Plusz keress önbizalmat magadban. És azt is megteheted, hogy a segítségét kéred.
2017. nov. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!