Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mivel magyarázható az, hogy...

Mivel magyarázható az, hogy nagyon sok gazdag ember nem igazán ad az öltözködésre?

Figyelt kérdés

Rengeteg ismerősöm van, csoportfőnökök magas fizetéssel, de nem adnak annyira a megjelenésre. Munkahelyen minden nap tiszta,vasalt elegáns ruhát hordanak,viszont minden héten ugyanazt.

Az ismerőseim másik tábora pedig az, akiknek rengeteg ruhájuk van, mégis mindenki tudja, hogy nem állnak fele annyira se jól anyagilag, mint a fent említett személyek.


2017. nov. 6. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem erdekli oket ez divat, oltozkodes. Velemenyem szerint az mar teljesen jonak es elegendonek szamit, ha valakinek minden egyes napra van mas ruhaja. Tehat olyan ingekbol , amit a munkahelyere vesz fel teljesen elegendo 5 db.
2017. nov. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Pont most olvastam egy cikket ebben a témában, szerintem megválaszolja a kérdésedet:

[link]

2017. nov. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért mert nekik az tetszik és nem érdekli őket a többiek véleménye. Ez így van rendjén. Ami neked tetszik azt meg más lehet, hogy fikázza.


Lehet, hogy Te ugyanannak a ruhának látod, de van olyan ember akinek van 6 egyforma pólója (nekem is). Az egyforma zoknijaimról már nem is beszélek. Szeretem ezt a márkát és csak ez volt a boltban. Utálok vásárolni ezért évente kb egyszer veszek ruhát a boltban.

2017. nov. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Az a gazdag ember, aki nem ad az öltözködésére általában saját erőből érte el, hogy ott tartson, ahol. Ergo, nem kell a külvilág megerősítése abban, hogy tudja, értékes személy.

Őszintén? Ez a normális.

Nyilván, ha valakinek a divatozás a legnagyobb hobbija, akkor szíve rajta, de általában minél puccosabban öltözködik valaki, annál inkább kompenzálni akar valamit. Ezzel akarja megmutatni, hogy értékes ember - pedig legtöbbször a puccos külső eszméletlen lelki és/vagy mentális szegénységet takar.

2017. nov. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Más érdekli, motiválja ezeket az embereket, nem az öltözködés és a saját külsejük.

Einstein ugyan soha nem volt gazdag ember, de rendkívül intelligens létére állítólag gyakran elég igénytelenül, ápolatlanul jelent meg társaságban.

2017. nov. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem sem érdekel, hogy divatbáb legyek. Veszek egy ruhadarabot, az kényelmes, jól érzem benne magam, akkor megyek és veszek még ugyan olyat párat. Más, csak annyit lát, mindig ugyan abba a ruhába vagyok:)) Egyáltalán nem érdekel, más, mit gondol rólam.
2017. nov. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Többek között azért, mert tele van a fejük mindenfélével, és nem akarnak energiát áldozni az öltözködésre.
2021. márc. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha hetente látod rajtuk ugyanazokat a ruhadarabokat, akkor van 5 darab nekik nadrágból, ingből, pulcsiból. Ennyi miért nem elég? Szerinted hány darabnak kéne lennie ezekből a ruhadarabokból, ami már elegendőnek minősül?
2021. márc. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!