Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha választanod lehetne,...

Ha választanod lehetne, inkább lennél kiemelkedően gyönyörű, de átlagos intelligenciával megáldott, vagy zseni, de átlagos kinézetű?

Figyelt kérdés
Az "átlagos" az esztétikum szempontjából nem csúnyát jelent, az intelligencia szempontjából pedig nem butát.

2017. nov. 6. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a külcsínt választanám.
2017. nov. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Inkább zseni.

Egy átlagos kinézetű embernek simán lehet egy nagyszerű párja, ha egyéb tulajdonságokban (intelligencia, humor, személyiség) kiemelkedő.

2017. nov. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Szerencsére nem kell választanom... :P
2017. nov. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki a zsenit választaná.
2017. nov. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sunshinedoll ***** válasza:
48%
Első, mert ha kiemelkedően gyönyörű vagyok, akkor a szépségem annyira megbabonáz másokat, hogy alig bírnak kinyögni egy értelmes mondatot a közelemben, és akkor az átlagos intelligenciámmal úgyis okosabbnak tűnök mindenkinél.
2017. nov. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Zseni lennék átlagos kinézettel. Jelenleg átlag alatti vagyok, ehhez képest az átlagos kinézet elérése nagy előny lenne számomra.
2017. nov. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

egyik sem


nem kell kiemelkedő adottság a kiemelkedéshez

2017. nov. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
61%
Én is az elsőt választanám.
2017. nov. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!