Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hormon okozhat valakinél...

Hormon okozhat valakinél valamilyen fétist?

Figyelt kérdés

Erősen izgalomba jövök férfi cipők láttán, olyantól főleg ami használt, koszos szakadt stb.

elsősorban munkabancsok, sportcipőktől van ez, illetve az főként izgat ha abban taposnának vagy hasonló dolgok. várom válaszotokat veletek van-e ilyen, vagy hogy ez normális-e!



2017. nov. 8. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális, rengeteg embernek van valamilyen fétise.
2017. nov. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hogy lenne normális? Akkor nem hívnák fétisnek.


Nem hinném, hogy hormon okozza, ez az agyad struktúráján múlik, valamikor, valahogy asszociációba hoztad a cipőket és az izgalmat, és ez megmaradt. Valószínű nem fog elmúlni, mert mindig megerősíted amikor rá gondolsz és izgalomba jössz tőle, ha nem okoz neked gondot, vagy nem okozol vele másoknak gondot, akkor nincs vele probléma, de ettől még nem lesz normális.

2017. nov. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én meg a szép, elegáns férfi lakk/bőrcipők láttán jövök izgalomba, meg ha arra gondolok, hogy rám taposnak vele. :D Sok embernek van fétise, és nem feltétlen a hormon váltja ki azokat. De várj egy pár évet és meglátod, hogy ez a vágyad kezd eltűnni vagy felerősödik.
2017. dec. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem kb 9-10 eves koromban jott ez ki, akkor meg csak ereztem, hogy valami van a cipo/labnyomokkal, de nem volt semmi szexualis (vagy egyeb) toltet az egeszben. Eppen ezert, szerintem a hormonoknak nincs ehhez kozuk. A cipok, es a labak iranti vonzodasom a normal serdulokor kozepen-vegen jelent meg igazan, es tart azota is.
2018. jan. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!