Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az idegesítő...

Szerintetek az idegesítő lehet egy lány számára ha a vonaton mindig ő hozzá ülök le?

Figyelt kérdés
mert ilyen négyes ülések vannak és mindegyiknél ül valaki és én mindennap ugyanahoz a lányhoz ülök le megkérdezem szabad e ő meg mondja igen, nem azért mert fel akarom szedni ugyse lenne nala eselyem csak inkabb ulok vele fél órát mint mással, és ez idegesito egy lany szamara hogy mindennap leül vele szembe egy nyomi nem helyes ferfi?? lanyok titeket idegesitene?

2017. nov. 10. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mellém is mindig ugyanaz a csaj ül le buszon, és örülünk egymásnak mert nem vagyunk büdösek, nem nyomjuk össze egymást, stb. Szóval veletek is ez lehet.
2017. nov. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

"egy nyomi nem helyes ferfi"


Hát önkritikád az van bőven. :D

2017. nov. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mert ha tudnam hogy idegesiti tobbet nem ulnek oda, de sajnos nem tudok olvasni a gondolataiban.
2017. nov. 10. 15:43
 4/9 anonim ***** válasza:
ha idegesítené keresne más helyet
2017. nov. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
vegulis ez igaz:D majd kiderul hetfon is ott ül e majd:D
2017. nov. 10. 15:54
 6/9 anonim ***** válasza:

Én tökre örültem volna ha egy ismerős arc ült volna mindig mellettem vagy velem szemben.

A 4 év szakközepes időszakom alatt nagyon sokféle emberrel találkoztam, az verte ki nálam a biztosítékot amikor egy 60-as házaspár ült velem szemben, nyalták, fogdosták egymást és azt tárgyalták ki éppen, hogy a hölgy egyedül tusoljon-e le, vagy beáll-e mellé az ura.

Engem nem idegesítene, sőt még foglalnám is neked a helyet, ha tudnám hogy tényleg odaülsz.

2017. nov. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem idegesiti.
2017. nov. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2017. nov. 10. 17:05
 9/9 A kérdező kommentje:
ja es meg valami, ha legkozelebb is ott lesz akkor mar ne kerdezzem meg hogy szabad e a hely csak üljek le es mondjam hogy szia?? Vagy minden egyes alkalomal illik megkerdezni?
2017. nov. 10. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!