Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnék konkrétan...

Hogyan lehetnék konkrétan férfiasabb, idősebb (érettebb) kinézetű, viselkedésű, hogy mindenki ugyan olyan komolyan vegyen, mint a többi embert? 24/F

Figyelt kérdés
2017. nov. 11. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Az arcszorzet altalaban segit, bar van, amikor rohejesse tesz...
2017. nov. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a szőr elég igénytelen, öregít ugyan de olyan lesz tőle a ffi mintha az őskorban élne és már csak egy mamut hiányzik mellőle.

Általában akiket látok fiatalabb srácokat, azok szoktak szerencsétlenül kinézni akiken lóg minden ruha, szét van taposva a cipőjük és vonszolják maguk után a táskát.

Amit javasolni tudnék az az, hogy

- legyél mindig megborotválkozva, a hajad legyen normálisan lenyírva (meg a nyakszőr is, az nagyon nyomi amikor ott van)

- friss illatú dezodor vagy ffi parfüm

- a cipőd legyen tiszta, és lehetőleg ne tűzpiros vagy neonzöld sportcipő mert az idétlen

- ruháknál meg pont ma láttam H&M, C&A- ban tök jó ffi ingeket, pólókat, farmerokat, kabátok is jól néznek ki és megfizethetőek, a fazonnál arra figyelj hogy ne lifegjen rajtad de ne is feszüljön, az a nőkön mutat jól, a fiúkon b..zis

- ha nem szereted a félvállas táskát akkor hátitáskában is vannak jók, abból is az mutat jól inghez ami sötét színű és van tartása, pl samsonite

- húzd ki magad

Kb ennyi jutott eszembe így hirtelen. Viselkedésre nem nagyon tudok mit írni mert nem tudom milyen vagy, de az úgyis adja magát, a külsőn sokkal könnyebb változtatni.

33/N

2017. nov. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Bihar Valatonon ***** válasza:
"Mint a többi embert" ...a többi ember akarsz lenni, nem önmagad?:)
2017. nov. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Borosta, normális haj (nem ezek a mai divat szarok), ing/pulover, farmer, esetleg óra. Jó lenne tudni most milyen a stílusod, de az arcon sok minden múlik.
2017. nov. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyrészt én megosztó vagyok ilyen szempontból... Valaki azt mondja idősebbnek nézek ki a koromnál, valaki meg olyan fiatal éretlennek tart... Az öltözködésemről azt kell tudni, hogy klsszikusabb dolgokat szeretem. Egyszínű dolgok, amik nem lógnak rólam. Farmer, egyszínű póló, vagy mximum kevés felírattal, meg cipzáros polóver (egyszínű, kapucni nélküli)... Cipő is inkább az is egyszerűbb, klasszikusabb... Borotválkozni rendszeresen szoktam, mert nem szeretem én se a szakállat, olyan ápolatlannak hat. Hajamat is szeretem röviden tartani... A viselkedésem szintén megosztó. Valaki nem néz semmibe, valaki meg áradózik rólam hogy mennyire megkomolyodtam, meg olyan vagyok mint valami detektív... karórát mindig hordok... Szerintetek mi hiányozhat akkor? Mi okozhatja bennem ezt, hogy ennyire megosztom az embereket?
2017. nov. 11. 21:55
 6/10 Bihar Valatonon ***** válasza:
Miért mások véleményére adsz?
2017. nov. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsiságképpen kérdeznék mást :)
2017. nov. 11. 21:58
 8/10 Bihar Valatonon ***** válasza:
Ebben az a baj vannak emberek akiknek csak azok jók akik karót nyeltek, és nem tudnának másról beszélni csak az élet nagy komoly dolgairól, és akkor már azok komoly felnőttek. Szerintem általában azokra az emberekre akiknek adni lehet a szavára az van hatással, ha valaki magát adja....öltözhetsz, te indig nyakkendős témába is, ha a személyiséged nem tükrözi, akkor épp az ellenkezőjét éred el...
2017. nov. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen rendben van ez a stílus. Esetleg több inget hordhatnál. A testfelépítés is sokat számít.

Mindenki máshogy látja az embereket. Valakinek komoly, valakinek éretlen. Nem tudsz mindenkinek megfelelni, úgyhogy csak magadnak felelj meg. Hord azt amit tetszik.

2017. nov. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Öltöny, ing ,nyakkendő(opcionális elhagyható), szövetnadrág elegáns bőrcipő, valami jól kinéző óra, bőrtáska.Ne mosolyogj légy kimért és komoly .


Én azt vettem észre egyből teljesen másként áll hozzám még az élelmiszerbolti eladó is mintha farmer polóban edzőcipőben megyek be,előre köszönnek ,bemegyek egy ruhaboltba az amúgy rihegő unott telefonnyomkodó eladólányok odajönnek hogy mit segíthetnek ,magáznak nem tegeznek ,más esetben meg fel se néznek stb. Szóval a látszat hogy te 'fontosember pénzesnek látszó' vagy sajnos nagyon sokat számít.

2017. nov. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!