Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan apspergeres emberről aki jól üzletelget, sok lakás van Budapesten 30 éves korára, de a fogyatékosságit felveszi, valamint az ingyenes utazási lehetőségével is él! Szerintetek is elkéne tőle venni?

Figyelt kérdés
számoljátok össze 4 lakás budapesten a jobb részeken mennyiért van kiadva ....
2017. nov. 14. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez olyan, mint a gyed, gyes, nyugdíjemelés, utazási kedvezmény, vagyoni helyzettől független.

Akiktől megvonnak valamit, azok akik nem teljesítenek törvényben előírt dolgokat, büntettet hajtanak végre, adót csalnak.

2017. nov. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Metionin ***** válasza:

Ez abból a szempontból érdekes, hogy nem minden aspi kap fogyatékosságit és mák kártyát sem, csak ha megállapítják hogy rászorul (=fogyatékossági kategóriába kerül). Én pl. szintén aspiként semmi ilyesmit nem kapok, mert a bizottság szerint ami anno ezt megállapította, túl "normális" vagyok.


Ettől függetlenül ha jár neki, akkor jár. Mint előttem is írták, ez állapotfüggő (lenne), anyagi helyzettől egyáltalán nem függ.

2017. nov. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!