Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől vagyok ilyen?

Mitől vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
Mostanában azt vettem észre magamon, hogy egyes esetekben túlságosan sok bennem az érzelem, máskor meg elképesztően lelketlen és érzéketlen tudok lenni. Kettő közti állapot nincs, vagy csak nagyon-nagyon ritkán. Szerintetek mitől lehet ez? Gyakran van, hogy meglepődök a saját szavaimon/tetteimen, mert még én sem számítottam arra, hogy azt fogom művelni, amit...

2017. nov. 14. 19:27
 1/7 anonim válasza:
Nem tudom hogy lány vagy e vagy fiú, de ha lány akkor lehet mestruáció miatt esetleg..figyeld meg.ha a menstruációd előtti napokon vagy ilyen,vagy esetleg az után kicsivel, akkor nagy valószínűseggel az miatt lehet.nekem legalabbis akkor szokott ez lenni
2017. nov. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez velem is elő szokott fordulni elég gyakran.
2017. nov. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, de az biztos, hogy a viselkedésem nem köthető a havi ciklusomhoz. Függetlenül attól, hogy épp megvan-e, állandóan ezt tapasztalom magamon, és kezdek kicsit aggódni emiatt.
2017. nov. 14. 19:43
 4/7 anonim válasza:
Keress fel egy pszichológust, mert erre a kérdésre nem ismeretlenektől fogsz választ kapni, hanem olyantól aki ki tud ismerni.
2017. nov. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kor is számít. A kamaszkor vége és a fiatal felnőttkor eleje pont az ilyen hangulatingadozásokról ismert. Nem ismerem a kérdező életkorát de ha ebbe a korosztályba tartozik, akkor azért nem olyan kirívó ez a fajta viselkedésmodell.
2017. nov. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! 16 éves vagyok.
2017. nov. 29. 17:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az is lehet, hogy az esetek többségében nem szeretnéd sok érzésedet felszínre engedni, mert mondjuk rossz neked, gátol, vagy épp úgy érzed, hogy nem tartozik senkire, ezért ki sem mutatod, félreteszed őket, de időközönként valami (egy kis apróság is elég, amit észre sem veszel) előhozza őket. Egyébként a kamaszkor tényleg ilyen, most növik ki magukat benned a nagyobb, komolyabb érzések, és ilyenkor minden fel tud borulni egy emberben, egészen új dolgokat tapasztal önmagában, de ha eleget foglalkozol vele, akkor nagyon könnyen tudsz majd ezekkel bánni.
2017. dec. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!