Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, akiről terjeszt...

Van itt olyan, akiről terjesztettek el dolgokat az egész iskolában?

Figyelt kérdés
Hogyan kezeltétek ezt? Mi lett a végeredménye? És ha tudtok róla beszélni, miről volt szó?

2017. nov. 15. 04:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Rólam kilencedikben (!!!) terjesztette egy srác, hogy lesz**tam a fiú mosdóban és hogy náluk otthon folytatódott a dolog. Hozzátenném 14 éves voltam, eszembe sem jutott ilyesmi, borzasztóan éreztem magam. A sok hülye meg elhitte, mert nagyrészt fiúkkal barátkoztam. Végül lecsillapodott a helyzet, de nagyon rossz, mikor mész a folyosón és összesúgnak mögötted, hogy “Te, ez nem az a ribi?”


16l

2017. nov. 15. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Gimiben volt egy lányklikk, akiknél az volt a divat, hogy minden hétvégén más matraca vagy és egyik buliból a másikba támolyogsz.

Én és a legjobb barátnőm nem kértünk ebből, elvoltunk ketten. Na ez annyira csípte a szemüket, hogy állandóan szekáltak bennünket, és második környékén elindítottak egy pletykát, miszerint leszbik vagyunk és tulajdonképpen járunk. Az egész iskola ismerte a szóbeszédet, mi voltunk a "leszbik". Mi életünkben nem szórakoztunk olyan jól, mint akkor a sok lelki nyomoroncon, rengeteget röhögtünk.

Az egyik "matrac" érettségi után azonnal terhes lett és most egy érettségivel itt lakik felettem 3 emelettel (kicsi a város) a férjével, akinek a szájában világít a negró. A másik két hangadó Pesten van és naponta tíz képet lőnek a macskájukkal, mert más nincs (facebook-on ismerősök vagyunk, erre nekik volt igényük, én meg röhögök).

Mi a legjobb barátnőmmel, mert még mindig azok vagyunk, mindketten lediplomáztunk és férjhez mentünk azóta.

És még mindig remekül szórakozunk az ex-nyomikon, mikor feljön a téma.


31/N

2017. nov. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ebből kimaradtam (leszámítva a tényleg iszonyú dedós "biztos te kakiltál büdöset a wc-ben" jellegűeket alsóban), viszont a munkahelyemen már történt ilyen. Ha azt hiszed, az emberek felnőnek, tévedsz.
2017. nov. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Rólam és 2 barátnőmről terjesztették, hogy x összegért szopunk. Engem igazából sosem érdekeltek a pletykák. Ha a folyosón kérdezték mennyi az ára,mondtuk azt az összeget , amit kitalaltak rá.. :D így hamarabb megunják, mintha idegesítenéd magad rajta.

A pletykának abszolut nem volt alapja, mai napig sem tudom miert indult.

2017. nov. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem ötödikben amikor az osztályba kerültem kikiáltottak leprásnak. Akkoriban volt divat az a játék, hogy rá kellett csapni a másikra és azt kellett mondani, hogy "add tovább".


Mint új gyerek én is része akartam lenni a csapatnak és elkezdtem ezt a játékot, de valamiért én leprát adtam tovább és mindenki ordibálva menekült előlem. Sajnos ez az állapot nyolcadikig kitartott :(

2017. nov. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Rám elsőben rámkenték hogy egyik fiú osztálytársammal csókolóztam meg egyebek (én is fiú vagyok). Nyolcadikba járok most és még mindig rám van ragadva..
2022. aug. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!