Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Előfordult már velem, hogy...

Előfordult már velem, hogy amikor uszoda edzőterem öltözőjében elővettem a tusfürdőt zuhanyozáshoz készülődve megjegyzték: "otthon nincsen melegvíz"? Szerintük igazuk van? 21f

Figyelt kérdés

2017. nov. 15. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2017. nov. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
88%
Ugyan, ne is foglkozz velük. Szerintem teljesen normális ha edzés után nem csak le öblíted az izzadtságot, vagy medence után a klórt, hanem rendesen meg is mosod.
2017. nov. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én még sose hallottam ilyet.

Pont azért van ott zuhanyzó, hogy lehessen fürdeni utána. És nem mindenki hazamegy edzés után, hanem pl. dolgozni vagy valamilyen programra, és nyilván nem izzadtan akar menni, hanem frissen.

2017. nov. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak csipkelődés. Ne foglalkozz velük.
2017. nov. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem se, helyben lezuhanyozni praktikus, meg a közérzetnek, egészségnek is jót tesz. Azonos nemüeknél a közös meztelen tusolás pedig természetes.
2017. nov. 15. 11:42
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, ha megfürdesz, az aki erre kiröhög az még sose fürdött le sima vízzel. Ugyanolyan büdös és ragadós marad az ember utána, annak mi értelme akkor?
2017. nov. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell itt igazságot keresni, nyilván nem rosszindultból mondták, csak csipkelődtek. Ugyan, ilyeneket úgyis csak haverok szólnak be egymásnak, idegenek nem. Hát mik nálatok a szokások? Ha senki se zuhanyozik: kilógsz a sorból. Ha 2 percet tisztálkodnak, te meg 20-at ázol: kilógsz a sorból. Ha ők alsót se cserélnek: kilógsz a sorból. Gondolom, többet látták már a ceruzád, mint a sajátjukat. Ráunták, vagy épp irigyek. No, beszóltak, ez van, ne akadj ezen fenn.
2017. nov. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!