Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normálisak az olyan emberek,...

Normálisak az olyan emberek, akik mások levetett gipszét akarják elkérni vagy pénzért megvenni?

Figyelt kérdés

Mi van emögött?


Pár hétig gipszben volt a lábam, én meg tettem fel róla pár képet Facebookra meg Instagramra. Erre elárasztottak mindenféle privát üzenetek, hogy elkérnék meg megvennék a gipszemet. Nem csak itthonról, de külföldről is jött mindenféle angol nyelvű megkeresés.


Ez most mi? Ez valami új őrület??? Én teljesen elképedtem.


(Aztán lekorlátoztam privátra a képeket, meg tiltottam az ilyen gyanús üzeneteket.)


2017. nov. 15. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

ŐRÜLET. !!

Az hogy miért teszed fel a facéra, megtudod mondani?????

Tudod, a szemetet össze fújja a szél.

2017. nov. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért ne lehetne feltenni? Voltak rajta jó rajzok, azért. Amúgy meg az ismerőseimnek szólt.
2017. nov. 15. 12:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy normális e. Kidobnád nem? Szerintem add el annak aki a legtöbbet kínálja.
2017. nov. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem csak ember iránt lehet vonzalmat érezni, lehet bármi iránt igazából. Attól még egy ember nem lesz nemnormális vagy beteg, mert olyan iránt vonzódik, amit más elképzelhetetlennek, érthetetlennek tart. Valamilyen szinten vonzónak találják a gipszet, tetszik nekik a gipsz látványa, ami pedig tetszik, azt meg akarod szerezni, hogy a tiéd legyen. Egy férfi le akar feküdni egy nővel, egy nő meg akar venni egy cipőt vagy ruhát, valaki beleszeret egy autóba és meg akarja szerezni, minden előfordulhat.

A gipszfétisről hallottál már? Ez vágyat jelent a gipsz iránt, szereti viselni, szereti másokon látni. Miközben más életében nem akar ilyen dologról hallani, egy gipszfétises ember meg állandóan begipszelné valamiét, mert ő ezt szereti. Sőt, mások gipszét is szeretné megszerezni. Biztos te is szeretnél egy ruhát felvenni, vagy egy adott autóban utazni, hasonló ez valamilyen szinten. Teljesen emberfüggő, hogy ki mit szeret és emberfüggő, hogy ki mennyire fogadja ezt el.

Azért tudtam így körülírni, mert én is szeretem a gipszet, a fent leírtak mind igazak rám. A gipsz "öltöztet" és eléggé be tudok indulni rá, ne mondd, hogy te még sosem indultál be egy nőre/férfira, mert valami megfogott benne vagy rajta. Számtalanszor megfordult a fejemben hasonló üzenetek írása, de sosem tettem meg, mert 0% az esélye annak, hogy valaha valaki nekem gipszet küldjön. Hülyének néznek, vissza sem írnak, nem értik, nem érthetik.

2017. nov. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!