Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszik azt egyes férfiak...

Miért hiszik azt egyes férfiak, hogy ha vesznek édességet és virágot néhanapján akkor ők "tettek" a nőért?

Figyelt kérdés
Nem ezen múlik csak a kapcsolat jövője.

2017. nov. 15. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Miért hiszik azt egyes nők, hogy ha csak ülnek és minden sz*rt elvárnak, de semmit nem csinálnak, akkor ők "tettek" a férfiért?
2017. nov. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
:((
2017. nov. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Anélkül, hogy ezt kifejtenéd én nem értem megmondom őszintén. Mi az, hogy TETT érte valamit ha ad egy csokor virágot ?

Vannak ünnepek, megtisztelek valakit amennyiben van igénye rá, ez esetben névnap, felköszöntöm, mindenféle elvárás, ellenszolgáltatás nélkül, mert kedvelem, szeretem.

2017. nov. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Arra utaltam ha valakire nem lehet számítani, nincs ott támaszként ha baj adódna. Felhozza erre a férfi egy későbbi veszekedés során, hogy dehát ő figyelmes volt mindig a párkapcsolatban, vett virágot, csokit. Így értettem, hogy az adott férfi szerint ezen múlik csak két ember kapcsolata, de abba nem gondol bele, hogy érzelmileg semmit sem tett le az asztalra, a nő nem számíthatott rá sosem semmiben.
2017. nov. 15. 22:05
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Elkezdtem szipogni brühühü...
2017. nov. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha vennének inkább gyémánt gyűrűt és autót, annak jobban örülnél?
2017. nov. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem örülnék, ami nekem hiányzik, az a tudat, hogy számíthatok rá, megoszthatok vele bármilyen történést, és kölcsönösen segítjük egymást. A beszélgetés hiányzik, nem az ajándékok.
2017. nov. 16. 15:19
 8/8 anonim ***** válasza:

1-es totál egyetértek.


Egy újabb figyelemhiányos nő aki a nap 24 órájában, figyelmet törődést vár el.

Erre egy férfinak sincsen ideje, idegzete ,türelme és legfőképpen energiája egy fárasztó munkanap után.


A probléma ott van, hogy egy nő ezt minden egyed nap elvárja.


Ez kb olyan mintha mi férfiak azt mondanánk: Minden nap legyél csinos és szexi, minden nap értsék meg engem, minden nap hagyd, hogy minden pózban megdöngethesselek..( hatalma felháborodás és támadás lenne női oldalról, mondván, hogy mersz elvárni valamit is tőlem.

2020. okt. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!