Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szép arc átlagos testtel vs...

Szép arc átlagos testtel vs átlagos arc szép testtel?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb kombó? :)

Átlagos testre a normális vékonyat értem, csak az olyan átlagosat... van azért husi, nem mindenhol izmosfeszes... a többi szerintem egyértelmű :D Csak kíváncsi vagyok :)



2017. nov. 15. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én fiú vagyok, szerintem az arc sokkal fontosabb mint a test:) a testet egyébként is lehet változtatni.
2017. nov. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ennek a kérdésnek kb akkor van létjogosultsága, ha guminőt veszel.
2017. nov. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
LOL, nyilván az utóbbi, a testet könnyű formálni étkezéssel és sporttal, az arcot nem.
2017. nov. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*előbbi, na, belezavarodtam :D
2017. nov. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem ezt tapasztaltam, igaz nem vagyok teljesen átlagos. Az arcom szép, talán az átlagnál szebb, de ehhez túl sovány testalkatom van. A pasik mindig többre értékelték nálam azokat a lányokat, akiknek jó alakja volt, akkor is, ha hozzá átlagos arc vagy átlagon aluli társult. Egyszer láttam a buszon egy brutálisan csúnya nőt, de jó alakja volt, testrefeszülő fehér miniruha, baromi erős smink, sárgára festett haj. A párja szó szerint nekiesett egy mellettük álló srácnak, amiért meg merte nézni a barátnőjét. Gondoltam is, hiába vagyok ennél a nőnél sokkal szebb, értem soha senki nem csetepatézna így a buszon. Azóta arra is rájöttem, hogy a férfiaknak nem mindig az a szép, mint egy nőnek. Én női szemmel elsősorban arc alapján, majd összbenyomás alapján látok egy nőt szépnek. Derékig érő dús haj, tökéletes arc, és ehhez jó alak. De férfi szemmel nekem úgy tűnik, fordított a sorrend. Nekem a hófehérkés szépségek az ideáljaim, a férfiak azokat a nőket látják igazán szépnek, akikből árad a szexualitás. Persze vannak olyan lányok, akikben meg van ez a szexuális vonzerő és emellett tényleg gyönyörűek.
2017. nov. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

:D

Utolsó, én is ezt tapasztalom inkább... de megmosolyogtatott azért a válaszod... (nagyon fehér-bőrű, kék szemű,sötétbarna hajú vagyok :DD )

2017. nov. 15. 22:10
 7/10 anonim ***** válasza:
A nőknek az átlag feletti test és az "ördögnél kicsivel szebb arc" számít. Legalábbis én ez tapasztalom, mert hiába vagyok jóképű, mivel csak 170-re nőttem és alkatilag is vékony vagyok, ezért iszonyatosan nehéz még azt is elérnem, hogy egy átlagos lány figyelmét egyáltalán felkeltsem.
2017. nov. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én hasonlóan gondolomy mint az 5ös, pedig fiú vagyok :D


Nekem azok a lányok szoktak jobban megtetszeni, akiknek szép az arca (mondjuk ez relatív, hogy kinek mi a szép), vékonyabb, hosszú a haja, okos, és általában nincs nagy melle. De persze meg szoktam nézni a jó testű lányokat is. De sokkal jobban tetszenek a fentebb említett fajta lányok.

2017. nov. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kb egálban van mind a kettő.
2017. nov. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha csak a szexuális vágat nézzük, akkor az utóbbi, különben az előbbi.
2017. nov. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!