Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az életben is szetetsz kérdése...

Az életben is szetetsz kérdésekre válaszolni?

Figyelt kérdés

Vagy a valóságban meg sem kérdeznek?

Magányodban írogatsz vagy unalmadban?


Írjátok le miért jó az arcnélküliség'....


Ha privátot kapsz és válaszolsz szerinted élőben is "társalognál "azzal az emberrel?


Kort írjatok.



2017. nov. 16. 20:56
1 2
 1/12 anonim válasza:
Igen ..de Bélànak élőbe hiàba mondok bàrmit nem reagàl rà nem lepődik meg nem kérdez vissza,mert tud mindent hisz itt nem vagyok anonim..üdv béla 🚘
2017. nov. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Béci vagyok, mia probléma? :D
2017. nov. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Életben is szeretek kérdésekre válaszolni, de a környezetemben az emberek nem minden kérdést vitatnak meg. Azt tartom elõnyösnek itt, hogy bármirõl írhatok, míg a baráti kapcsolatokban vannak tabu témák.

Alapjáraton szeretem felvállalni magam, de úgy gondolom vannak olyan témák, ami esetén azt látom, hogy vannak érzékeny emberek, akik rosszul reagálnak le egy véleményt. Ezen az oldalon legalább nincs személyeskedés ilyen témában. Bizonyos kérdéseknél jó az arcnélküliség, de úgy általában nem.

Azt vettem észre, hogy az oldal-használóknak egy része azért van itt, hogy zavarba-ejtõ kérdéseket tegyen fel, speciel olyanokat, amiket az életben nem merne, mert érzékeny téma.

Élõben jobb “beszélgetni”, tehát azt nehezen értem meg, ha valaki beszélgetni/barátkozni van itt, de arra viszont jó lehet ez az oldal, hogy a “rejtegetett kérdéseinket” fogalmazzuk meg itt.

23/n

2017. nov. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy ki teszi fel azt a bizonyos kérdést. De úgy általánosságban elmondható rólam, hogy annyira nem. A körülöttem lévő emberek többségében nem tudok megbízni, nem tudom önmagamat adni a jelenlétükben és gyakran szorongok is. (Persze ez alól a családom kivételt képez.) Többnyire unalmamban szoktam ide irogatni, mert végül is van egy szerető családom, szóval hazudnék, ha azt mondanám, hogy annyira magányosnak érzem magam.

Szerintem azért jó ez az "arcnélküliség", mert így nem tudsz rögtön a külső alapján dönteni és ítélkezni, hanem először megismered a másik személy jellemét, belső tulajdonságait.

Igen, elképzelhető, hogy élőben is társalognék azzal a személlyel, ha itt az interneten jókat tudunk beszélgetni. De a zárkózottságom miatt szerintem erre csak viszonylag hosszú idő után kerítenénk sort. 17/L

2017. nov. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen persze van olyan kérdés amit baráttal vagy rokonnal is nehezebb megbeszélni.


De én viszont nem biztos,hogy meg akarnám osztani pl a szexuális életem egy vadidegennel...


De lehet,hogy azért zavar ennyire mert én beszéd közben szeretem nézni az emberek arcmimikáit stb...

2017. nov. 16. 22:26
 6/12 anonim ***** válasza:

#5

Senki sem akarja itt megosztani a szexuális életét, vagy a privát dolgait egy vadidegennel, mert feltett egy kérdést. Ha a kérdés hatására valaki személyeskedik, visszakérdez az életemmel kapcsolatban, annak nem mindig látom értelmét, nem válaszolok. Én nem naplónak használom, hogy kiírjam ide az élet történetem. Kérdéseket is burkolva teszek fel, nem hinném, hogy bármi esélyt nyújtana ez az oldal arra, hogy vadidegenek férkõzzenek a magánéletembe.

2017. nov. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

A regisztrált nevem Trolltakony, az emailcím amiről regisztráltam, gyakorizotroll@...

Irgalmatlan unalmas munkám van, egy 6 fős műanyag vákumformázó cégnél a leeső és a selejt anyagot drálom...

Beleteszem egy darálóba, ami 5-6cm-s darabokra aprítja, ezt átlapátolom egy másikba, ami 2-3mm granulátumot aprít belőle...

Hatalmas felelősség havi 90ezerért :D...

Könyves kérdésekre, fogyni vágyóknak, kettlebelles kérdésekre, futóknak szoktam válaszolni komolyan, hozzáértéssel, na meg az eféle érdekes kérdésekre őszintén...

Gyakorlatilag ott tartok, egy programmal mérem, von, hogy a 8óra munkából 6ot online töltök gyakorin... a szemem megyeget tönkre... szerencsére kilátásba került mert sikerült iskolába járnom, így most lesz kiutam ebből a szar életből...

A 600mb mobilnetem lekorlátozódik általában fél óra alatt, onnan csak gyk-működik, így itt trollkodom egész nap és néha komoly válaszaim is vannak... ennek a kérdésnek speciel nagyon örültem most.

2017. nov. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként igen, akivel itt szóbaállok, bárhol szóbaállnék éhezem az emberi kapcsolatokra... sőt van egy nagyon jó haverom aki szintén helyi troll itt találtuk egymást... vicces, évekig osztottuk egymást testépítés topicban, aztán egyszer játékok közt kerestem haverokat world of tankshoz, fél év napi játék után jöttünk rá, hogy napközben egymással trollkodunk gyk-n :D
2017. nov. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen. Tanító vagyok.


Kérdeznek.


Egyik sem.


Arcnélküliség illúzió. Százalékok és stílus miatt csak az nincs felismerhetetlenség. Csak nincs konkrét személyi párosítás, ami akkor se lenne ha facebook profilunkból írogatnánk.


Biztosan "társalognék".


0-999

2017. nov. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Százalékról ritkán ismernek fel, sokkal inkább a betűtévesztéseimmel szoktam elárulni magam.
2017. nov. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!