Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emberek miért akadnak ki ha...

Emberek miért akadnak ki ha megkérdezik, hogy vannak?

Figyelt kérdés

Kolléganőm és nővérem náthás, és ha megkérdezem hogy vannak, hol fáztak meg, kell e pzs, főzzek teát. stb.

Hogy őket erről miért kérdezik, miért érdeklődik az ember, de másnál is már megfigyeltem ezt.



2017. nov. 17. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Így tanultak meg viselkedni. Semmi más oka nincs.
2017. nov. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bár nem reagálok bunkón, én is utálom. Azt utálom abban, ha beteg vagyok, hogy az emberek elkezdenek sajnálgatni és pátyolgatni. Nem akarom, hogy ezt csinálják, vagy, hogy ezekkel a kérdésekkel felhívják a figyelmem arra, hogy az adott pillanatban milyen kis szánalmas vagyok. Tudom, hogy ez nem teljesen egy normális hozzáállás, de ez van.

Ha egészségesen kérdezi meg valaki, hogy hogy vagyok, és azt tudom rá mondani, hogy jól, akkor örülök neki :)

Szerintem a legjobb, amit tehetsz, hogy felajánlod, hogy ha kell segítség, szóljanak, aztán békén hagyod őket.

2017. nov. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

MErt ha látod, hogy szarul van, minek idegesíted még a hülyeségeiddel is?


Kettő, mert sokan udvariasságból megkérdezik, de a válaszra kb. tesznek nagy ívben.

2017. nov. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha szarul van alap hogy megkérdezem. Attól még hogy meg van fázva még nem kell bunkónak is lenni.
2017. nov. 17. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!