Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez tényleg nem normális?

Ez tényleg nem normális?

Figyelt kérdés

jelenleg nem rólam, hanem az egyik barátnőmről van szó.

egyik nap rajzolt, amire egy szöveget írt: egy isten van, az is a sátán

na és a tanár észrevette ezt a padjában, azután elkezdte mondani jó sokszor, hogy ez nem normális, teljesen hūlye, mit hisz, gratulál neki, elkéne süllyednie, stb. az osztály előtt ordibált. eleve ez a tanár szeret ok nélkül belékötni, minden egyes órán.

a lány nem sátánista. (senki sem az, akit ismerünk)

most velünk van a baj, vagy ez tényleg nem normális?



2017. nov. 17. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
67%

A tanár az nem normális.

Egy fiatal lányról van szó. Ilyen korban mindent hisznek, de 0 alátámasztással vagy racionális gondolkodással.

Annyi az egész hogy csalódott pár pasiban, ez miatt már az életét szenvedésnek látja és sátánista akar lenni, a lányok nagyrésze átesik ezen.

Ilyenek miatt felesleges kiakadnia a tanárnak, olyan mintha egy ovis megharagudna rám mert elvettem a játékát és csúnyát mondana rám, és én meg full komolyan venném, holott csak egy OVIS, nem gondol semmit komolyan, fel sem fogja mit mond.


De ha ti már azon gondolkodtok hogy ez nem normális hogy valaki ilyeneken gondolkodik, akkor eléggé kevés egyediségetek van. Valszeg soha életetekben nem gondolkodtatok olyanon ami mások számára fura és szokatlan.

2017. nov. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
84%

Ez nem normális. Ha nem keresztény suli akkor az iskolában tanuló diákoknak joguk van bármilyen vallásban hinni.

A nő csak egy elbaszott agymosott csőlátású keresztény..

2017. dec. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Szerintem hülyeség ezzel foglalkozni, ne ez lebegjen a tanár szeme előtt hogy mikor tud valakibe belekötni ilyen apróságok miatt.
2017. dec. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!