Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szoktál csinálni ha...

Mit szoktál csinálni ha beszólnak neked az utcán?

Figyelt kérdés

Ma délelőtt mentünk bevásárolni az egyik vidéki szupermarketbe. Állandóan ott lejmolják az embereket a csövesek, meg a román zoknikat árusító bőszoknyás nőszemélyek. Na mind1 ma egy csávó állt az egyik bejárat előtt, már 30 méterről kiszúrt aztán elkezdte lökni a sódert.. "hé neharagudjál tesó tudnál nekem segíteni.... " ?

Egy ideje szokásom, hogy úgy teszek mintha meg se hallanám amit beszélnek az ilyenek nekem, de ilyenkor akarva-akaratlanul is rájuk nézek, hisz hozzám szólt. Unom már a kéregetőket. Megyünk tovább befele, elmegyünk mellette anyámmal úgy, mintha meg se hallottuk volna. Aztán ez nem tetszett neki, és utánam ordibált, hogy TE KUTTTTYAA! De így kb... a pumpa felment bennem, vissza akartam fordulni, hogy nyakonvágom, de aztán gyorsan belegondoltam, hogy nem hiányzik nekem semmi büntetőügy, amikor néhány hónap múlva megyek külföldre.

Te mit teszel ha beszólnak neked ?

Az ilyeneknek kedvem lenne elmagyarázni, hogy húzzon el dolgozni, de ezekkel értelmesen nem lehet beszélni, totál látszik, hogy be vannak állva. Kidülledt szemek, bamba tekintet stb..


Te mit szoktál tenni ha beszólnak neked az utcán, parkolóban, stb ?



2017. nov. 17. 21:48
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Jah, és 25/f vagyok. Nem mintha ez számítana valamit. :D
2017. nov. 17. 21:49
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Süketnek tettem magam
2017. nov. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell rájuk odafigyelni, én menni szoktam tovább, nem kell nagyra venni a dolgot.

Ha valaki meg kéregetni jön oda miközben épp nem gyalogok, akkor meg mondom hogy sajnos nincs nálam pénz, ebből érteni szokták a célzást.

2017. nov. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
70%
Ha látom, hogy az agresszor erősebb nálam, elsunnyogok. Ha fel tudom venni vele a harcot, akár csak szóban is, akkor visszaszólok. Nőként elég sokszor kapok beszólásokat és trágár ajánlatokat.
2017. nov. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nőként még durvább. Én a kéregetőket meg a fügyülgetőket is megkapom. Nem érdemes vissza szólni mert nem érdekli őket, csak fölidegesíted magadat feleslegesen. Nem kell rájuk figyelni.
2017. nov. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%

Adni szoktam a németet aki nem tud magyarul ." Ich nicht preche unrgar " legtöbb észre veszi , hogy ez nem magyar vagy meg próbàlja el mutogatni , hogy mit is akar . Mivel németorszàgban melozok így a kocsim is német ezàlltal amikor éppenségel itthon vagyok akkor a làmpànàl kéregető C tìpusú magyar àllamplogàroknak nehezen tudtukra tudom adni , hogy német az nem magyar .

Néha amugy van , hogy legszivesebben a betonba gyalulnàm őket , de nehezen türtőztetem magam .

2017. nov. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
81%

Ha beszólnak akkor többnyire rájukmosolygok. :)


33/F

2017. nov. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
56%
Helyzetfüggő. Ha nem lépi át a határt a beszólással akkor továbbmegyek. Ha átlépi, akkor bekattanok és addig ütüm a férhet, míg mozog. Sajnos annyi rossz dolog történt velem, hogy kikészült az idegrendszerem, így durvább esetben tényleg szétütöm, aki átléoi a határt.
2017. nov. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Visszapofázok

Valahogy nem birom eltűrni

2017. nov. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%
csak megyek tovabb ha nem támad meg csak beszól akkor minek harcoljak vele?? úgyse normális, am az ilyeneket már büntetni kéne nagyon elfajultak itt már a dolgok, én bevezetném ha rajtam múlna azt hogy ha a rendőrök valakit kéregetesen kapnak akkor azt buntessek meg alaposan, egy kiadós verésel, bárcsak igy lenne.
2017. nov. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!