Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik személyiség lenne...

Melyik személyiség lenne vonzóbb számotokra, és miért?

Figyelt kérdés

Olyan, aki inkább szürkébb, de olyan értelemben, hogy bandázik, bulizik meg minden, de nincs erős egyénisége, igazából bármit lehet kezdeni vele, nincs is sok gond vele. Külsőre is megnyerő, szép mosolya is van, csupán unalmas, már-már jellemtelen belül. Szinte mindenben benne lenne, tehát tudna neked örömet okozni, nem is kifejezetten hisztis. Sokszor felvállról veszi a dolgokat. Nem buta, de nincs sok mondanivalója a dolgokhoz. Akit nagyon szeret, ahhoz elég ragaszkodó.


VAGY


Egy heves, sokszor hangosabb ember, akin erősen látszik, ha boldog, vagy ha szomorú, dühös. Mindig van saját véleménye, határozott, de sokszor nehéz vele. Külsőre átlagos, de nem csúnya. Ha valaki kitartó, akkor megláthatja az odaadó, érzelmes oldalát, de roppant idegesítő és haragtartó is tud lenni. Ha viszont tényleg boldog, akkor szinte bármire képes, és elég szenvedélyes. Kissé szétszórt is, de a humora például nagy erénye.


Egyikük sem kifejezetten extrovertált.


Légyszi írjatok kort is, és indokoljátok meg a valasztásotokat.



2017. nov. 18. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első. Mivel a másodikhoz már volt szerencsém és tényleg roppant idegesítő és nem kicsit, nagyon.
2017. nov. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A második. Nem szeretem az egyéniség nélküli, unalmas embereket.
2017. nov. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Nekem inkább valahogy a kettő közötti személy lenne ideálisabb. Legyen erős egyénisége, mindig legyen véleménye amiket meg tud indokolni, döntésképes legyen , határozott, inteligens, a szétszórtság vagy az apróbb hiszti belefér (mert alapból mindenkinek vannak rossz napjai).
2017. nov. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
bármelyikkel megvan a közös frekvencia mert én mindkettő vagyok
2017. nov. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő lehet olyan is akivel jól kijövünk és olyan is akivel nem...
2017. nov. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

Ez a nagyon két véglet és egyik sem szimpatikus.


Az elsőre felvázolt szürke kisegér szokott az az embertípus lenni, amelyik folyamatosan idomul a környezetéhez. Talál magának egy tőled homlokegyenest ellentétes személyiségű jó havert és máris mintha kicserélték volna. Hosszú távon az ilyennel semmilyen kapcsolatot nem lehet tervezni, max. ha rajtad kívül szó szerint senki nincs az életében.


A másodikban ott a kulcsszó: idegesítő. A leírás szerint nekem az a fajta ember ugrik be, aki folyton ellent mond neked, de észérvei nincsenek, max. a hangját tudja megemelni és a legkisebb dologra is állandóan megsértődik. A fenének van ilyen ismerősre szüksége, pláne nem kapcsolatra, ha már külsőre is nézni kell (nekem pl. teljesen mindegy, hogy hogy néznek ki a barátaim).


Abszolút az átmenet a szimpatikus és az a normális is. Legalábbis szerintem.

2017. nov. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
A második, mert én is hasonló vagyok. Egy olyan ember engem is jobban meg tudna érteni az idegesítő pillanataimban. Engem speciel egy unalmas ember jobban idegesít, mint aki kitombolja magát, ha baja van. Ráadásul az első típus hajlamos hosszan emészteni magát, és hirtelen robban, mikor már akár több évtizedes sérelmet söpört a szőnyeg alá, akkor viszont kiszámíthatatlan. Aki mindig kiengedi a gőzt, amikor aktuális, az számomra könnyebben kezelhető.
2017. nov. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%
A 2. jönne be. Azért, mert én pont, hogy inkább befelé forduló személy vagyok, így vele kiegészítenénk-, vagy épp tanulnánk egymástól. (35F)
2017. nov. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!