Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én érzem magamat ennyire...

Csak én érzem magamat ennyire megvezethetőnek?

Figyelt kérdés
Minden ami lehet, befolyásol. Egy film egy zene, teljesen tönkre tud tenni. Szomorú filmet nézek, hihetetlenül lelomboz, boldogat, akkor meg boldog leszek. Nagyon beleélem a film univerzumába magamat, tudtom nélkül, úgy, hogy nem akarok.. Nem tudok változtatni ezen, minden ami lehet befolyásol. Ez miatt nagyon buta embernek is tartom magamat.. A kérdés, valaki más is érez így?
2017. nov. 18. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze. Órákig a hatása alatt tudok állni és napokig eszembe jut egy jó/rossz film, aminek van valami olyan mélysége.
2017. nov. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon mélyen érintenek. Sok esetben teljesen melankolikus állapotba kerülök, a sírás fojtogat. Felszínre törnek általa az elfojtott érzületeim.
2017. nov. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Igen, de enyhén.. Örülnék ha azt tudnám amit te. Semmi köze a butaságnak ehhez. Gondold el, meg tudsz nézni egy filmet és a szokásos mindennapokból TELJESEN kilépsz, zseniális.
2017. nov. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én örülök annak hogy néha 1-1 jobb, vagy akár rosszabb filmbe is bele tudom élni magam.


Nálam legjobban akkor működik, mikor tényleg elhatározom hogy filmet nézek, rákészülök, telefon kikapcsol, internet megszűnik és meg sem állítom míg végig nem néztem. Ezért szeretek moziba is menni mert ott "muszáj" végignézni a filmet és el tudok merülni benne.


Amúgy az emberen megvezethetőek, sokkal durvább dolgokban is, lásd politika.

2017. nov. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne éld bele magad ennyire. Keress bakikat, gondkozz tudatosan reálisan, sulykold, hogy ez csak 1 film/zene/színdarab stb.

De ne aggódj, nem vagy ezzel egyedül. Nem baj ha átélsz dolgokat, csak ne mindent :)

2017. nov. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!