Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik úgy érzik, hogy bejött...

Akik úgy érzik, hogy bejött az élet, vagy erősen befog, azok hogy "csinálták meg maguk? "

Figyelt kérdés
Nem feltétlen anyagilag értem, sőt semmi materializmus. - Bár persze jó, ha olyan is van. :D
2017. nov. 19. 01:07
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
#GaryVaynerchuk
2017. nov. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Attól függ mi számít ennek. Otthon számolgatni kellett a pénzt, egyszer felhúztam magam és leültem az 1 hetes szabadságom alatt külföldi munkát keresni, középfokú angolom van, arra elég volt hogy ne b*ssz*n*k át, meg volt a kiutazás idő pontja, és felmondani mentem be.


Mérlegeltem előtte, sok veszteni valóm nem volt, itt a városomban tapasztalattal ugyanúgy el tudok helyezkedni közel annyiért amennyiért eddig is vegetáltam, nem féltem.


Jelenleg is kint vagyok itt Ausztriába, dolgozni kell itt is, de jut is amire szeretném. A szállásom most még állják de ez legyen a legkisebb gondom, míg félretenni tudok.

2017. nov. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

egyszerű sulit végeztem...


aztán jöttek ötletek a szakmában és azon kívül


most meg ezeket valósítgatom meg itthon és külföldön

2017. nov. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Aki lepontozta az első választ, azok tudják, hogy ez az ember pontosan alsó rétegből futott be és arról beszél, miként tudsz befutni? Vagy csak szeretethiányuk miatt tettek a piros ikonkára?
2017. nov. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
3 evig se bulizni sehova nem mentem minden bevetelt a cegembe invesztaltam vissza, tobbet “dolgoztam” mint barki mas. Megerte! Ma mar teljesen anyagilag fuggetlen, jol kereso szabad nő vagyok. ;)
2017. nov. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!