Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálja ezt valaki...

Miért csinálja ezt valaki Facebookon?

Figyelt kérdés
Először is nem vagyok Facebook-ellenes, nem azt akarom kihoznia kérdésből, hogy az egész program úgy rossz, ahogy van, ezzel nem is értek egyet. De tény, hogy vannak furcsa dolgok rajta. Van egy ismerősöm, aki minden egyes x-faktor adást kommentál. Minden egyes énekes előadásáról ír 2 mondatot, 3 hashtaggel, akkor is, ha épp azt mondja, hogy nem tetszett neki (mert azt még megértem, ha valaki arról posztol, amit szeret). Én nem nézem a műsort, de tényleg, be se kell kapcsolni, mert mindent leír, hogy mi volt benne. És azzal párhuzamos időben, "élőben". Miért csinálja ezt? Magányos, vagy mi lehet a baja? Azért furcsa, mert egyébként nem tűnik olyannak, akinek ne lenne kivel beszélgetnie.
2017. nov. 19. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs jobb dolga. Nekem egy csomó olyan ismerősöm van aki akkor érzi jól magát ha az aznapi vacsoráját lefényképezheti és felteheti Facebookra. Mások attól érzik magukat jobban ha mindenkit leolt a sárgaföldig a közösségi oldalán. Igazából ezzel csak magukat járatják le
2017. nov. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Őt ez érdekli. Ha téged nem érdekel, akkor kapcsold ki a követését, és nem fogod látni.
2017. nov. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szereti a műsort és szívesen beszélne róla másokkal is, de a közvetlen környezetében kevesen foglalkoznak a témával és ezért a közösségi hálózaton mutatja meg, hogy őt ez érdekli, hátha valakivel megoszthatja a gondolatait, érzelmeit.

A gondolatok és az érzelmek megosztása az meghallgatáshoz vezetnek, ami nagyon jól eső érzés. Következő lépcsőfoka az elfogadás, ami egyenesen felemelő.

2017. nov. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#1: Miben különbözik FB GYK-tól?
2017. nov. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2.: nem letiltani akarom, hanem meg akartam érteni.Köszönöm a válaszokat.
2017. nov. 19. 20:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem azt írtam, hogy tiltsd le, de le tudod állítani a követését, attól még az ismerősöd marad, de nem látod a megosztásait.
2017. nov. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#4: az egyiknél az arcod adod a hülyeséghez meg oltáshoz a másiknál viszont névtelenül lehet ugatni
2017. nov. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
6-os, igen, de egyik se volt a kérdésem lényege, de köszi
2017. nov. 21. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!