Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem hívnak fel állásinte...

Miért nem hívnak fel állásinterjú után?

Figyelt kérdés
Kettőn is voltam,és mindkét helyen nagyon rendesek voltak,jól elbeszélgettünk,és úgy tűnt szimpatikus vagyok nekik,és mindkét helyen azt mondták,hogy mindenképp hívni fognak,de nem hívtak fel. De miért? Akkor miért nem mondták meg ott,hogy nem ilyen személyt keresnek? Miért igérték,hogy fel fognak hívni?

2017. nov. 19. 13:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Mert van az a típusú ember aki nem meri a szemedbe mondani a frankót és van az a típusú aki attól se riad vissza, hogy szembe sértsen, vagy hazudjon a szemedbe vagy épp csak őszinte legyen.
2017. nov. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Milyen határidőt ígértek?
2017. nov. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
szokj hozzá, sose hívnak fel. én több 100 ajánlatra adtam be, jó ha 5-re behívtak, és abból 4 nem hívott vissza, hogy bocs, de nem te vagy a befutó
2017. nov. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is hányszor de hányszor jártam már úgy, hogy mosolyogva ígérte, 1 héten belül keresni fogjuk, aztán már eltelt 1 hónap, még mindig nem keresett. Mikor meg elmentem a munkahelyre ott bazsalyogott az illető az újonnan felvett dolgozóval, dolgozókkal XD
2017. nov. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Legutóbb is egy olyan kerek hónapja, nyomta a nagy dumát a nő, hogy "jaj de küldjön önéletrajzot, küldjön, küldjön", de volt egy pillanat mikor elcsíptem, hogy legszívesebben kidobott volna az irodájából :D
2017. nov. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Így megy ez, sajnos. Nekem már olyan is volt, hogy nem a visszahívással hitegettek az állásinterjún, hanem már az arra vonatkozó részleteket küldik, hogy mikor és hol kell majd munkába állnom pontosan, mert annyira szimpatikus vagyok nekik. Természetesen soha nem hallottam felőlük utána...
2017. nov. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Azt igérték,hogy másnap hívnak. Az egyik több hete volt,a másik pár napja. Pedig tényleg azt mutatták felém,hogy szimpatikus vagyok,ez kölcsönös volt. De most picit csalódott vagyok. Tényleg jobb lett volna,ha megmondják a frankót,mint sem hogy várjak értetlenül.
2017. nov. 19. 14:21
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert ahhoz gerinc, és némi minimális plusz munka kell.

Tudod, vannak, ahol te nem ember vagy, hanem csak egy erőforrás. Na, ők azok, akik nem fognak visszahívni, de még egy e-mailt sem fognak küldeni, pedig az ingyen van. De én nem is bánom, hogy ilyen helyekre nem kerülök be. :)

Amikor pedig ott vagy, nyilván teszik a szépet és jót, ügyelnek a kirakatra. De a látszat ahogy mondják, néha csal.

2017. nov. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem hívnak az ígért határidőn belül, akkor az nekem egyértelmű elutasítást jelent, és lehet továbblépni. De ha igazán érdekel a meló, akkor egyébként te is felhívhatod őket, hogy érdeklődj.

Nekem volt olyan, hogy a cég több ütemben vett fel több embert egy projektre. Hónapokkal később hívtak fel, hogy akkor mehetnék, de akkor nekem már nem volt aktuális.

2017. nov. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Cserna válasza:
23%

Na ez a legnagyobb hülyeség, hogy azért nem hívnak fel mert nem meri a szemedbe mondani.

Rengeteg állásinterjút csináltam és vettem részt rajtuk.

Megint abba nem gondol bele senki, hogy adott napra be van hívva (tekintet nélkül a fogadó ember mennyiségére) legyen csak tíz.

Illik mindegyikkel egy negyedóra szakmai beszélgetést csinálni, ha van kedve akkor még egy tíz perc laza de munkára irányuló beszélgetés. Egy ember kB fél óra.

Ezután a jók közül (lehetőleg még aznap,) ki kell választani a jobbakat, majd azokból is a jobbakat.

Amikor ez megvan (kB másnapra) akkor jöhet a telefonos adategyeztetés, aztán egy betanulasi időpont. Amit adott héten illik lezavarni egy nap alatt, miközben a be léptetett papírjait meg miegymást intézni kell.

Te már három napja várod közben a hívást...

Aztán csak nem jön.

Egyébként valószínű hogy annak az állásnak kampó.

Vagy szabira ment aki intézi

2017. nov. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!