Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak! Ti mit kaptatok a...

Férfiak! Ti mit kaptatok a barátnőtöktől, lányotoktól, édesanyátoktól férfinapra?

Figyelt kérdés

2017. nov. 19. 16:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Semmit, mintha nem is létezne ez a nap :D Persze fordítva nőnapon ez mintha brutális alap elvárás lenne, hogy figyeljünk rá.
2017. nov. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

Ha ez számít apukám képeslapot és mozijegyet kapott tőlem (természetesen együtt mentünk el a filmre)

Nagypapám pedig egy újj pipát

2017. nov. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 TappancsMancs ***** válasza:
49%
Én sem kaptam semmit de nem is zavar. :)
2017. nov. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
semmit, azt se tudtam hogy ilyen is van.
2017. nov. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Metionin ***** válasza:
31%
Az enyém tepertőt :D :D
2017. nov. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%
Tőlem ünnepi ebédet és különleges, sajátkezűleg készített tortát kaptak a férfi családtagok. Nagyban megkönnyíti a dolgot, hogy én vagyok a kis családunkban az egyetlen nő, és egy szülinap is erre a napra esik.:-) Megjegyzem, egy másik szülinap pedig éppen nőnapra, úgyhogy ezt megszívtam.:D
2017. nov. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
Én lány vagyok, de sose adok semmit egyik férfi ismerősömnek, rokonomnak se férfinap alkalmából, nem is tudtam eddig, mikor tartják egyáltalán. De amúgy én se várom el senkitől, hogy nőnapkor meglepjenek valamivel, őszintén szólva erről az ünnepről se tudom fejből, mikor van, bár eddig az iskolában az osztályfőnök mindig intézkedett és vetetett a lányoknak virágot az osztálypénzből és még ilyen verseket is megtanultatott a fiúkkal, hogy elmondják nekünk, amikor megkapjuk a virágokat, meg ilyesmik, szóval az elmúlt pár évben kaptam ajándékot nőnap alkalmából, de amúgy magamtól még csak eszembe se jutna, hogy ohh, ma nőnap van, remélem, kapok valamit..A szüli-és névnapomon, meg az ilyen általános ünnepeken kívül (mikulás, karácsony, húsvét, stb.) nem tartom számon az ilyen dolgokat :D
2017. nov. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%

Apukám mindig kap tőlem pólót, könyvet, vagy valamit, amit már régebb óta kinézett magának.

A testvérem nem tartja ezt a napot, ahogy a férfi barátaim se.

2017. nov. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%
Mi nem tartunk nőnapot, sem férfinapot, de ma a kedvenc ételemet főzte, megmasszírozott meg kaptam tőle egy csokit, lehet ezért? :O
2017. nov. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
35%
Férfinap? Itt, a GY- n hallottam róla először.
2017. nov. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!