Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mi másért nézegettek...

Ti mi másért nézegettek valakit/szemeztek vele, mint vonzalom céljából?

Figyelt kérdés
Mi más oka van, ha valaki többször is rád néz, vagy esetleg csak néz egy darabig, ha nem azért, mert bejössz neki?
2017. nov. 19. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nők? Ki tudja... Még ők sem szerintem. :D


Én pasiként nem bámulok olyanokat, akik nem tetszenek/nem szimpatikusak.

2017. nov. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehát csak akkor nézel egy nőt, ha valóban szimpatikus számodra? Ha mondjuk ő néz téged, nem lehet, hogy csak kívancsiságból is oda-oda kapod a fejed?
2017. nov. 19. 20:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam nézegetni senkit, hosszasan nem. Viszont vannak olyan kretének akik ezt teszik, valamiféle provokáció céljából.

Van ilyen, meg olyan nézés, szemezés is, az egyik ok lehet valóban a szimpátia, vonzalom jele, a másik pedig az amit fent írtam, provokatív jellegű.

2017. nov. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt olyan csaj sulimba, aki hetekig nézegetett, mosolygott rám. Nem akartam elhinni, hogy tetszem neki, mert top 5%, de továbbra is ez volt. Végül odamentem hozzá és simán lerázott és még le is tagadta, hogy nézegetett. :D Biztos nem azért nézett mert ronda vagyok, alapvetően volt sikerem csajoknál, többen is szerelmet vallottak. :D
2017. nov. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
@2 Egyszer-kétszer talán. Utána biztos nem.
2017. nov. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azért is szoktam nézni valakit mer érdekes valami miatt. Persze igyekszem nem feltűnő lenni, de olyanok is felkeltették már a tárgyilagos érdeklődésem, akik nem tetszettek. Persze ez inkább tömegközelkedésen, stbn forful elő, olyanokkal akiket nem ismerek. Ha ismer az illető és úgy néz és sokszor és sokat akkor sanszos, hogy tetszel neki.
2017. nov. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!