Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minek nevezhetem ezt? 13/f

Minek nevezhetem ezt? 13/f

Figyelt kérdés
Néha egyik pillanatról a másikra hatalmas, nem is tudom hogyan nevezzem meg, nem fizikai, hanem egyfajta Lelki fájdalmat érzek, ami nehezen múlik el. Van, hogy olyat akarok, amit igazából nem is, mert tudom, hogy rossz lenne(pl a barátnőmmel teljesen megszakítani a kapcsolatot). Tettem olyat, amire nem vagyok büszke, és volt, hogy rosszul éreztem magam miatta. Családi, iskolai problémáim sincsenek, a barátnőmmel sincsenek problémák, mégis hozzá tudnám ezeket kötni, legtöbbször mikor vele beszélek, akkor jön elő a rossz érzés. Olyan lehetséges, hogy a tudatom nincs szinkronban a Lelkemmel?

2017. nov. 19. 20:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Hivatalosan nem a barátnőm, így könnyebb volt leírni :)
2017. nov. 19. 20:25
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja akkor csak egy futó kaland te csődör :D
2017. nov. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem is az, de ne "menőpávagyerekvagyok" címen képzelj el engem :D
2017. nov. 19. 20:28
 4/5 anonim ***** válasza:
kamasz srác vagy. ennyi.
2017. nov. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

off

13 éves létedre értelmesebben fogalmazol, mint jó pár harmincas-negyvenes ismerősöm.


Lehet a lány energiavámpír, depresszív hangulatba sodor.

2017. nov. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!