Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A saját ismereteid, véleményed...

A saját ismereteid, véleményed alapján hogyan jellemeznél egy pszichopatát?

Figyelt kérdés

2017. nov. 20. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Sunyi, aljas, lelkiismeretfurdalást nem érző, tenyérbemászó, kétszínű, gonosz, manipulátor elmebeteg.
2017. nov. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

A saját tapasztalatom alapján, sehogy. Egy pszichopatát sem ismerek.

Az itteni hozzászólások szerint pszichopata mindenki, aki okosabb náluk és akinek lazán bedőlnek a saját érzelmeik miatt.

2017. nov. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Intelligensek, nincsenek érzelmeik, de jól álcázzák azt. Tulajdonképpen ha lenne egy pszichopata a közeledben, nem ismernéd fel, hogy ő az. Annyira jól színlelik az érzelmeiket, hogy akár még a társaság középpontjában is lehetnek.(Egy ilyen szerethető emberről meg ki gondolná, hogy pszichopata, nem? )

Érdekesség, hogy a pszichopaták nagyon vakmerőek és bátrak mivel nem érzik a félelmet. Nincs bennük félelem sem pedig gátlás. Konkrétan én olyan embereknek tartom a pszichopatákat, akik bármire képesek.

2017. nov. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem minden pszichopata intelligens, vannak érzelmeik, amiket egyébként nem tudnak uralni, mert gyenge az impulzuskontrolljuk (dühkitörések), fejletlen az agyuk azon része ami az empátiáért és az önkontrollért felel, ezért nem érzik maguk rosszul attól, ha látják, hogy valaki szenved, fájdalmai vannak. Meglehetősen érzéketlenek és manipulatívak, próbálják tettetni, hogy normálisak, nincs szégyenérzetük, nem félnek, szeretnek, aggódnak, nem fontos nekik senki, hajlamosak az unalomra, és hogy figyelmen kívül hagyják a szabályokat.
2017. nov. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
Ha valaki szándékosan bántalmaz és gyűlöl engem, az pszichopata.
2017. nov. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, mert úgy látom, az emberek nincsenek tisztában ezzel a fogalommal - én is használtam már téves értelemben - és kíváncsi voltam, hogy ki miként ismeri. (Illetve, hogy az elmondottak alapján én az vagyok-e :D)
2017. nov. 21. 06:10
 7/10 anonim ***** válasza:
A parlamentben csak azzok vannak de összes politikust ide lehet sorolni.Meg ha mai világban nem vagy ilyen megélni semm tudsz.Mert aki be tartja a szavát azt le nézik meg ki közösitik.A szómoru hogy, úgy látszik ez az emberi civilizácio csúcsa most törvények vann ilyen emerek védelmére az áldozat meg szánalmas.
2017. nov. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Elbűvölően hazug és manipulatív, lelkiismeretlen, nincs bűntudata, és nem riad vissza semmitől sem, hogy a célját elérje (engem konkrétan begyógyszerezett egy, hogy ellopjon tőlem valamit).
2017. nov. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egy olyan emberre mondanám, akinek egyáltalán nincsenek érzései. Nem feltétlenül jó vagy rossz ember, csak nem érez semmit, és kifelé próbálja ezt elrejteni.
2017. nov. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 MR.X. ***** válasza:
51%
Pszichopata?! Csendes, de ha belekötnek bármivel képes elpusztítani az ellenfelét. És inteligensek is. Ilyen csendes gyilkosnak mondanám őket.
2018. jan. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!