Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért, hogy lehetnek ilyenek...

Miért, hogy lehetnek ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés

Ott sírtam egyik osztálytársam mellett, többen látták is de csak néztek vagy buszon is ugyanez hogy meg nem kérdeznék mi a baj. Ennyire nem érdekli más csak a saját problémáik? Bezzeg ha vki csúnyán néz rám vagy ilyen depressziós fejjel azt egyből hallgassam meg. Hogy van ez? Veletek történt már ilyen?

17/l


2017. nov. 21. 18:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Ne azt fogadd el helyeskènt ahogy mások gondolkodnak, viselkednek. Maradj olyan amilyen vagy. Nem kell azèrt rossz irányba változnod mert nem kapod vissza amit adsz.
2017. nov. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Captain Logic ***** válasza:
100%
Mi közöm van nekem ahhoz, hogy egy idegen ember sír a buszon? Ennyire nincsenek barátaid, hogy idegenektől vársz vígaszt?
2017. nov. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#2 képzeld vannak csak akkor ne bámulnának több mint 20 percig...
2017. nov. 21. 18:21
 4/12 anonim ***** válasza:
Én ezzel úgy vagyok, hogy én se szeretném, ha sírnék és kérdezgetnének meg mittudomén, és mivel ilyen vagyok így máshoz se megyek oda, főleg ha nem is ismerem eléggé. Nézésről annyit, hogy valószínű, hogy azon gondolkodnak oda menjenek-e, vagy egyszerűen arról, hogy mi a bajod.
2017. nov. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Captain Logic ***** válasza:
Nem tudom, mit vársz. Normális viselkedés buszon: csendben ülsz, és vársz a megfelelő megállóra. Figyelemfelkeltő: bömbölsz, mint egy kislány.
2017. nov. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az persze minek kell mindent szó szerint érteni johogy nem már ordítok nem
2017. nov. 21. 20:21
 7/12 Captain Logic ***** válasza:
Értem.
2017. nov. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ahogy itt most "viselkedsz", mindjárt sírok:DD

S egy látszólag idegbeteget elég nézni távolról, a fenének sem hiányzik a kalimpálása, ezért is nézhetik, nem e lesz közveszélyes másra...

2017. nov. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Uristheeenn ide se irok ki tobbet semmit
2017. nov. 22. 16:51
 10/12 Captain Logic ***** válasza:
Köszönjük szépen! :)
2017. nov. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!