Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bekebelez a félelem és a...

Bekebelez a félelem és a fájdalom?

Figyelt kérdés

Tüneteim egészen sokoldalúak és beazonosíthatatlanok. Bár vannak amiket felismernek a brit tudósok, de vannak olyanok is amelyek egészen ritkák és felismerhetetlenek.


Nem értem az egészet hogy miért létezem.

Nincs egy amolyan kitűzött célom amiért tennem kell.

-Ugyanis mindig kipipalom és tovabblepek, ezért egy idő után elfogynak és nem tudok mit tenni.


Néha már csak-csak felfogom önnön hajlandóságomat és képes lennék feladni a küzdelmet.

Bár ellensúlykent szolgál a halál iránti félelmem. Rettegek. Mi lesz akkor hogyha megszűnik körülöttem a világ. És mi lesz utána?

A legijesztőbb az egészben hogy ez bármikor megtörténhet. Csak azért nem haltak meg idáig, mert felfogtam hogy ez nem játék. Nomeg hogy én mekkora fájdalmat okoznak másoknak, és azért rosszat sem akarok nekik.


Vagy mi lesz velem, ha másokkal történik? Olyanokkal akiket szeretek és akik nagyon fontosak nekem!

Annyira tapasztalatlan vagyok, és annyira rettegek.



.. Félek az élettől ..

13/l



2017. nov. 21. 19:26
 1/3 anonim válasza:

Velem is ez volt egy nagyjából 1 éve. Mostanáig sem lelem az életem értelmét de elvesztésétől rettegek. Napról napra kutatom céljaimat s remenykedek hogy meglelem. Ha nem..... Akkor csak vagyok ...... És így megy napról napra. Az élet ajándék. Csak meg kell tanulni használni, megbecsülni és vigyázni rá.

14F

2017. nov. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
*haltam **okoznék
2017. nov. 21. 20:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Aludj sokat 14 , órával
2017. nov. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!