Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit mondanátok neki a...

Ti mit mondanátok neki a helyemben?

Figyelt kérdés
Nemrég megismertem egy férfit, és beszélgetni kezdtünk. Én jeleztem neki még a beszélgetésünk legelején, hogy van párom, tehát azon kívül, hogy beszélgetünk részemről többre ne számítson. Szívesen barátkozom, de semmi több. Ő viszont igen hamar szerelmet vallott nekem, és most konkrétan úgy csinál, mintha mi titkos viszonyt folytatnánk, becézget és romantikus üzeneteket írogat. Ezzel persze még nem is lenne gond, hisz a dolgom annyi lenne, hogy megmondom neki, hogy vagy abbahagyja, vagy nem beszélgetünk többet, csakhogy mikor sokadjára elutasító voltam az üzeneteit illetően fenyegetni kezdett, hogy kitálal a páromnak, elmondja neki, hogy megcsaltam, hogy mi titokban együtt vagyunk, és hasonló dolgok, amik nyilván nem igazak. Én félek tőle, ráadásul nem hiányzik nekem egy ilyen balhé, nem tudom mi telik ki egy ilyen embertől, de nagyon tartok attól, hogy megtalálná valahogy a módját, hogy belerondítson a kapcsolatomba. Szóval most valamit mondanom kell neki, amitől abbahagyja ezeket az üzeneteket, de nem lesz dühös és csinál ostobaságot. Tudom, piti kis dolog, elnézést, de eddig nem kaptam hasznos ötletet, és mint mondtam, meg vagyok ijedve most tőle, főleg mert azt is tudja, hogy hol lakom, és azért annak sem örülnék, ha idejönne, esetleg rám rontana. Ti mit mondanátok neki? Voltatok esetleg ilyen vagy hasonló helyzetben?

#lehethogyrosszkategóriábaírtambocsánat
2017. nov. 23. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben őszintén elmondanám a paromnak, hogy mi a helyzet. Ha megvan a bizalom nem lesz baj, sőt segíthet is neked leepiteni azt a ferfit
2017. nov. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a legegyszerűbb módja, ha megelőzöd ezt az embert, és te szépen elmeséled az ügyet a párodnak, ha nem teszed, tényleg belerondíthat a kapcsolatotba, még ha ártatlan is vagy, mert a párod joggal gondolhatja, hogy sáros vagy a dologban, ha nem mondtad el neki.
2017. nov. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
elmondod szépen a párodnak(nincs is mit titkolnod), aztán besétáltok a rendőrségre ,feljelentitek zaklatásért. drasztikus, de ha szép szó nem használ...
2017. nov. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

csak a párod segíthet rajtad


add elő, hogy rád akar mászni pedig ta csak beszéltél vele

2017. nov. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Voltam hasonló helyzetben, féltem nagyon. Aztán elmondtam a páromnak ő pedig le rendezte a dolgot.
2017. nov. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Megmutattam a páromnak az üzeneteket és ő lerendezte. Mondd el neki
2017. nov. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!