Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az inkább előny vagy hátrány,...

Az inkább előny vagy hátrány, ha valaki kiismerhetetlen?

Figyelt kérdés

2017. nov. 24. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem előny
2017. nov. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem hátrány.
2017. nov. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem is hátrány, sosem tudhatod, mennyire megbízható valójában a szóban forgó személy. Én tartanék tőle emiatt.
2017. nov. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Hátrány. Jó az, amikor már annyira ismered a másikat, hogy szinte olvastok egymás gondolataiban. Amikor már egymásra hangolódtatok, olyan megnyugtató, biztonságot adó érzés.
2017. nov. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Legyen annyira kiismerhetetlen, hogy ne akarjon elsõre mindent lezadarni magáról, tartogasson némi meglepetéseket, legyen néha sokoldalú, ne unalmas és monoton.

De az a fajta kiismerhetetlenség már nem jó, amikor nem engedsz közel magadhoz másokat, bizalmatlanságot éreznek rajtad.


Szerintem csak az számít, hogy érzed magadon, hogy mit jelent a kiismerhetetlenséged.

Ha azt jelenti, hogy izgalmas vagy, színesebbé akarod tenni a kapcsolataidat, akkor elõny.

De ha azt jelenti, hogy tartod a távolságot, valamiért félsz attól, hogy megismernek, úgy érzik hogy folyton értelmetlenül, szorongva titkolozol, akkor bizony hátrány.


Mások szemében egy TITOK vagy, de azt csak te tudod, mi áll a titok mögött. Ha sz*rt rejtegetsz, akkor egy hatalmas kiábrándulással fogod “meglepni” az embereket. Ezt csak te tudod, hogy elõny-e vagy hátrány.

2017. nov. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha van egy kisebb kör, aki valóban ismeri az egyént, és az a kör tudja, hogy ki az illető valójában, az úgy jó.

A többinek, az ismeretleneknek meg szerintem jobb, ha kiismerhetetlen az ember.

2017. nov. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte előny, mert tök érdekes, hogy a másik nem "adja oda magát" egyből, viszont ha hosszútávon ilyen marad, akkor az nem túl jó.

Ismerkedtem egy lánnyal a nyáron. A baráti társaságunk közös volt, de őt csak felszínesen ismertem addig. Az tetszett, hogy olyan kifürkészhetetlen, viszont hiába beszélgettem vele rengeteget, beleuntam az egyszer hideg-egyszer meleg játékba, meg abba, hogy azt se tudtam hogyan közelítsek hozzá.

2017. nov. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!