Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy minél...

Miért van az hogy minél kedvesebb egy ember, és jó szívű annál szemetebbek vele az emberek?

Figyelt kérdés

Hali 👻

Igen te😊

Ha válaszolsz a kérdésemre megköszönöm😄


Az a lényeg,hogy bárki bármennyire szemét,nem tudok én is olyan lenni vele..Ez miért van?:( Miért nem tudom az embereket megbántani?:-(


2017. nov. 25. 12:08
 1/10 A kérdező kommentje:
Hupsz:)) kor: 14 😉
2017. nov. 25. 12:09
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Mert jószívű és naiv. Kihasználják ezt sokan...van aki tudatosan, van aki meg tudat alatt.
2017. nov. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Mert a kedvesség, jószívűség, mások lelkiismeretes segítése jóérzést kelt az emberben. A sumákolás, a hazudozás, a gyűlölködés, a rosszindulat negatív érzéseket szül, az ilyen ember pedig mindig mérgelődik és rosszul érzi magát belül. Mindenki érezte már mindkét érzést és az egyik felemel és örömmel tölt el, a másik lehúz és deprimál. A beteg elme a depressziós állapotot keresi és látszólagos örömét leli benne, de belül csak pusztítja. Az egészséges elme felismeri ezt a pusztítást és arra törekszik, hogy másoknak segítsen és ezzel örömöt okozzon nekik és magának is.
2017. nov. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem minden ember ilyen, ha valaki velem kedves es joszivu akkor en is az leszek vele, kihasznalni se fogom.
2017. nov. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Mivel a kedvesseg/rendesseg kategoria olyan mesebe illo, es mivel a mese gyerekes ... ezert a felnottek kitalaltak, hogy a mese helyett farkastorvenyek szerint elnek.
2017. nov. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy miért szemetek, de az biztos, hogy nem mindenki igényli a kedvességedet. Olyan esetekben biztos értékelendő, amikor olyan valakinek kedveskedsz, aki közel áll hozzád és szüksége van rá. De akinek nincs szüksége a barátságodra (tehát nem szándékozik barátkozni veled), arra ne erőltesd rá magad.
2017. nov. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Utolsó:))

Nem szoktam,de egy ,,hogy vagy,, ,,miújság,, kérdést muszáj elintézni,legalábbis szerintem:D

Ez nem nyomulás:))

2017. nov. 25. 14:01
 8/10 anonim ***** válasza:

Mert többféle embertípus van. 🧘 🤯☃

Te nem szemétkedő, inkább olyan békésen idegesítő vagy. 🧞 🧚 🧜

2017. nov. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:))
2017. nov. 25. 15:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez azèrt van mert mindenki attól retteg amiben hisz ès azt látja másokban, az alapján kezeli az embereket ès annak megfelelő a viselkedèse. Tisztelet a kivètelnek!
2017. nov. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!