Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan merjek önmagam lenni?

Hogyan merjek önmagam lenni?

Figyelt kérdés

Alapból eléggé pörgős és beszédes vagyok, de nagyobb társaságban, akiket nem ismerek elég jól, ezeket valamiért elfojtom, és inkább csendben ülök a helyemen. Alig merek megszólalni, félek, valami hülyeséget mondok, vagy untatom a másikat. Ezért az osztálytársaimat nem érdeklem, senki sem oszt meg velem semmit, és nem akarom úgy eltölteni a gimis éveket, hogy egyedül ülök. Önbizalmam sincs, már pár éve táncolok, de mások előtt nem merem elengedni magam. Utálom, hogy ilyen unalmas vagyok, pedig kb két-három éve bárkihez odamentem beszélgetni, és újra ilyen szeretnék lenni. De hogyan?

14/L



2017. nov. 25. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Konkrétan tapasztaltál ilyent, hogy abban a társaságban másokat untatsz? Mondták? Mert ha igen, akkor nem muszáj mindenhol a társaság középpontjába furakodni, ha egyszer nem kíváncsiak rád...

Lehetsz önmagad, de az nem abból áll, hogy folyton elvárod, hogy rád figyeljen mindenki....

Próbálj meg barátkozni, de ne akarj mindenkinél rögtön bevágódni.

Az hogy valaki "beszédes", a témától is függ, ha kevesebb a témád egy társaságban, akkor nem csoda, hogy kevesebbet beszélsz.

2017. nov. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem akarok mindenáron a középpontban lenni, ezt így nem mondták, hogy unalmas vagyok, csak alig figyelnek rám, ha mondok valamit, csak néhányan. És azt sem akarom, hogy mindenki szeressen, csak nem szeretnék egyedül lennk négy évig.
2017. nov. 25. 14:08
 3/5 csövi11 válasza:
Csattos ilonától olvastam a vedd észre című könyvet .nekem segített
2017. nov. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! És le lehet valahonnan tölteni?
2017. nov. 27. 22:05
 5/5 csövi11 válasza:
libri könyvtár pl
2018. jan. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!