Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezekben a helyzetekben mit...

Ezekben a helyzetekben mit szoktál csinálni?

Figyelt kérdés

- ideges vagy és görcsölsz valamin

- mérges és dühös vagy

- vki felidegesít

- csalódott vagy, rossz a kedved

18/L


2017. nov. 26. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Most is ideges vagyok és görcsölök valamin. Megpróbálom elvonni a figyelmem, mert ilyen állapotban nem tudom megoldani a problémát.


Amikor mérges és dühös vagyok gondolatban 66-szor felpofozom azt, aki felbosszantott.


Ha saját magamra vagyok dühös, mert valamit elszúrtem, akkor addig nem nyugszom, ami'g rendbe nem hozom. Annyira szégyellem magam, hogy nem is megyek emberek közé.


Amikor csalódott vagyok, akkor egyben dühös is és 66-szor felpofozom gondolatban azt, aki csalódást okozott.

2017. nov. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy értettem inkább hogy elmentek futni vagy rockot üvöltötök hasonlók
2017. nov. 26. 18:25
 3/6 anonim ***** válasza:
én minden pénteken hülyére iszom magam a héten felgyülemlett sok emberi meg egyéb marhaságok miatt.
2017. nov. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
Futok. Minden felsorolt helyzetben. Kezdő egyetemista koromban szoktam rá, utána volt egy balesetem és nem futhattam, pótcselekvésként sajnos visszatértem a gyerekkoromban alkalmazott körömrágáshoz. Szerencsére mostmár újra futhatok, úgyhogy visszatértem ehhez a módszerhez, csak már okosabban csinálom. Régen addig futottam ha valami bántott amíg össze nem hánytam magam, volt hogy a végén azt sem tudtam hol vagyok, hogy jussak haza. Most kijelölök egy távot és azt futom le minél kevesebb idő alatt. Ha nincs lehetőségem elmenni futni, akkor gyűjtöm magamban a feszültséget a megfelelő alkalomig. Ez utóbbin változtatnom kellene. Amúgy powermetált hallgatok közben :D
2017. nov. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Teát. Ne nézz rám, koffeinfüggő vagyok. A legrosszabb napokon 8-10 bögre is elfogy.


Van némi grafomániám is, úgyhogy sok esetben kiírom magamból, az segít rendezni a gondolataimat is.

2017. nov. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dilibogyót veszek be, mert sajnos nem tanultam meg megnyugtatni magamat.
2017. nov. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!