Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem ér ennyi szerencsét...

Csak engem ér ennyi szerencsétlenség?

Figyelt kérdés
Tudom hogy mindenkinek vannak gondjai, elintéznivalói és a többi. De úgy érzem engem ver az isten. 2 hónapja kezdtem új munkahelyen, ott megy a sz.arkavarás a hátam mögött, a főnök kétszer is megalázott a többiek előtt, emellett minden nap történik valami dolog, nem apró dolgok, mert azokon ki se akadnék, de csőstül jönnek a bajok, már szinte minden nap sírok ezek miatt, az életkedvem is elment, már a depresszió is eluralkodott felettem. Ma is pl. el szerettem volna intézni valamit, amiről kiderült még kb egy hét mire lesz abból valami. Folyik ki a pénz a kezemből, mert mindig van valami amiért ki kell adnom. Más is ennyire balszerencsés? Mert hogy minden napra essen valami ez már sok nekem.
2017. nov. 27. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, mindenki életében vannak nehéz időszakok.
2017. nov. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

kicsit attól is függ, hogy mit vagy hajlamosabb meglátni...


nekem fél éven belül meghalt a nővérem, aztán az anyukám, a vőlegényem most van kórházban, államvizsgákra készülök de többször is megbuktam és csak az egyik sikerült eddig, tegnap a melóhelyen leüvöltözött egy paraszt vendég kb 100 ember előtt, a nevelőapám minden nap részeg, a nővérem sírva hívogat naponta, ma beszóltak az utcán és hiába terveztem, nem hagyta az élet hogy elmenjek a postára egy nyomorult csomagért, a telefonom pedig beázott egy esőben és október 3 óta szervizben van és még mindig nem kaptam vissza, és akkor bőgtem el magam, amikor a nadrágomról leszakadt a gomb...


próbálj mély lélegzetet venni, és egy kicsit más szemszögből nézni az életed... biztos van valami jó, amibe belekapaszkodhatsz..

vegyél magadnak valamit, aminek örülsz, menj el szórakozni, olvass egy jó könyvet és gondolj arra, hogy ez csak egy állapot és mint ilyen, nem fog örökké tartani

2017. nov. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezek időszakok. Tudnék mesélni.

Tényleg tudnék...

2017. nov. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves 2-es őszintém kívánom, hogy forduljob jobbra a sorsod, nagyon elkeserítő ilyen szomorú történeteket olvasni.
2017. nov. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kav: forduljon jobbra
2017. nov. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!