Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha elviselhetetlen...

Mit tegyek, ha elviselhetetlen vagyok?

Figyelt kérdés

Eddig bírtam türelemmel. Nagyon hirtelen a természetem, néha egy-egy szó is olyan mértékben fel tud húzni, hogy úgy érzem, meg kéne fojtanom valakit. Van, hogy már annyira nem bírom, hogy magamat kezdem el karmolni (pl) vagy valahogy bántani, de majd szétvet az ideg. Egyszerűen úgy érzem, mindenki ellenem van/utál/hazudik nekem/kevesebbe néz, és úgy is érzem, hogy lusta vagyok, tehát kevesebbet érek másoknál. Az egóm azzal tiltakozik, hogy más meg egyéb módon hülye (pl lassú felfogású) és ezzel is csak hergelem magam. De én nem akarom ezt!! A legjobb az egészben, hogy minden ismerősöm váltig állítja, hogy jó ember vagyok és a fentiekből semmi sem igaz. De attól még hatalmas felgyülemlett agresszió van bennem, amit már kb csak fizikailag tudnék levezetni, de a sport nem "jó", mert akkor csak a gondolataimra figyelek és teljesen letöröm az életkedvemet. Azért ezzel próbálkozok, ne rója fel senki.

De mit tehetnék még hogy kevésbé legyek ingerlékeny? Néha megpróbálom kibeszélni magamból, de akkor mondjuk megemlítek egy konkrét embert egy másik konkrét embernek, viszont másokat kibeszélni undorító dolog, és folyamatosan tartok tőle hogy meghallanak, és állandóan bűntudatom van emiatt.

Hozzáteszem, hogy iskolás vagyok. Tavaly egész tanévben ez volt, nyáron kipihentem magam, idén eddig bírtam, de egyik angol órán eltört bennem valami és azóta ismét teljesen idegbeteg vagyok. Valaki, valami tanács?



2017. nov. 27. 18:42
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja, és kérlek ne hívjatok meg többet chatre!
2017. nov. 27. 19:21
 2/2 anonim ***** válasza:

Önkontroll.

Sokat nem tudsz tenni.

Max sportba levezetni a feszültséget.

2017. nov. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!