Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azmo titeket is kibanolt sima...

Azmo titeket is kibanolt sima egyszerű kérdésért a VR Twitch-ről?

Figyelt kérdés
Nagyon elvan szállva a gyerekes viselkedésével az Azmo... Nagyon el kellene takarítani a VR-os srácoktól mert nagyon rossz határa lesz rájuk. Már a VR-os srácokból kezdek kiábrándulni. Ja, és azt is rossz nézni mindenki nyalizik Azmonak a chatfalon, hogy véletlen ki ne banolják. Nagyon gyerekes ez az "ember" ha már kisebb hatalom van a kezébe.

2017. nov. 28. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
nem, csak az idiótákat, mint...ja tudod te :D
2017. nov. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom ki az az Azmo, de a leírásod alapján szerintem inkább te vagy a gyerekes. Egy felnőtt épeszű ember nem hisztizik egy ilyen apróságon.
2017. nov. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

én is így látom, ahogy a 2-es. miért nem lehet egyszerűen élvezni azt, hogy a srácok tartalmat gyártanak? miért kell állandóan mindenféle szarral zaklatni őket a chatfalon?


azért mindenféle szarral, mert akár értelmes kérdés akár nem, 99%, hogy már többször elhangzott a válasz az elmúlt években, és egy-egy agyhalott újra meg újra megkérdezi...


egyébként is mégis milyen hatása lenne ennek rájuk? téged most a chatfal érdekel, vagy az, hogy ők mit csinálnak?

2017. nov. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem egyébként hatalmas seggnyaló a csávó, nekem eléggé unszimpatikus...

(Bár neked is felesleges itt sírni.)

2017. nov. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
56%

Szerintem meg szerethető, annyira mint Jani és Pisti is...

Amikor behiztizik és szid egy játékot az tényleg kicsit zavaró, de ezt Pisti is szokta.

Amikor meg azokat szidja akikkel éppen jatszik, az valami irónia féle, pl. Janival mondhatnak akarmit egy.ásnak 5 lerc múlva már nem zavarja Őket, ilyen egy jó barátság...


És amúgy érdekes, de engem még soha még csak nem is TOzott...

2017. dec. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!